همه گیاهان مالزی در باغ گیاه شناسی پوتراجایا Taman Botani Putrajaya

توریست مالزی- این پارک (Taman Botani Putrajaya) در بخش شمالی قسمت یکم واقع شده است، طراحی این پارک به عنوان یک آرکادیا (arcadia) یا یک پناهگاه ملی برای طبقه...
توریست مالزی- این پارک (Taman Botani Putrajaya) در بخش شمالی قسمت یکم واقع شده است، طراحی این پارک به عنوان یک آرکادیا (arcadia) یا یک پناهگاه ملی برای طبقه بندی گیاهان مالزی و همچنین مرکزی برای آموزش و تحقیقات است. مرحله اول پارک در حال حاضر برای عموم مردم باز است. در میان بسیاری از جاذبه های گیاهی موجود، بنای زیبای ساختمان اصلی با طراحی ویژه که شامل نمایشگاه، رستوران و فروشگاهی برای تهیه هدیه و یادگاری است، به چشم می خورد.دیگر ویژگی های پارک شامل قسمت اکتشافات (Trail Explorer)، پل پوشیده با گیاهان (Canopy Bridge)، قسمت گیاهان با برگ های پهن (Trail Heliconea) و باغ مو (Vine Garden)، تپه پالم (Plam Hill)، باغ خورشید شامل قسمت گلهای ارکیده (Sun Garden Orchid Path)، باغ گل‌ها (Floral Garden)، مجموعه گل‌های آفریقایی گرمسیری، و باغ گیاهان وحشی و گرمسیری و بسیاری دیگراز گیاهان نادر و زیبا است.

تامان بوتانی (Taman Botani) از ساعت ۹ صبح تا ۷ بعد از ظهر باز است و نمایشگاه اصلی در ساختمان پارک از روزهای سه‌شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۶:۳۰ بعد از ظهر پذیرای دیدارکنندگان است.

Opening Hours: 9.00 am – 7.00pm
Location: Lebuh Perdana Barat, Presint 1, 62000 Putrajaya, Wilayah Persekutuan Putrajayaپاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!