هم‌اندیشی اساتید و محققان ایرانی دانشگاه‌های مالزی

توریست مالزی – ویبنار هم‌اندیشی اساتید، محققان و کارآفرینان ایرانی مقیم مالزی با همکاری رایزنی فرهنگی و علمی جمهوری اسلامی ایران در مالزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی...
توریست مالزی – ویبنار هم‌اندیشی اساتید، محققان و کارآفرینان ایرانی مقیم مالزی با همکاری رایزنی فرهنگی و علمی جمهوری اسلامی ایران در مالزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزنی فرهنگی و علمی ایران در مالزی، وبینار هم‌اندیشی اساتید ایرانی دانشگاه‌های مالزی را به صورت مشترک و با حضور محمدی، سفیر کشورمان در مالزی برگزار کردند. در این نشست، در خصوص نحوه بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود علمی و فناوری در دانشگاه‌ها برای توسعه روابط دو کشور بحث و تبادل نظر شد.

سفیر کشورمان با تشریح اولویت‌های مأموریتش در مالزی، گسترش همکاری‌های علمی و فناوری از طریق توسعه و تحکیم همکاری‌های بین دانشگاهی و برنامه‌های در حال طراحی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را مورد تأکید قرار داد.

اساتید شرکت‌کننده در این وبینار با ارایه نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده، علاقه‌مندی خود را برای مشارکت در برنامه‌های فرهنگی ابراز کردند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!