هیجان موج سواری را در flowrider1utama تجربه کنید

توریست مالزی – آیا تا به حال به موج سواری در یک مرکز خرید فکر کرده اید؟ اکنون می توانید در مرکز خرید ۱ اوتاما از این تجربه لذت...
توریست مالزی – آیا تا به حال به موج سواری در یک مرکز خرید فکر کرده اید؟ اکنون می توانید در مرکز خرید ۱ اوتاما از این تجربه لذت ببرید.

FlowRider 1 Utama تکنیک های موج سواری، اسنوبورد، اسکیت بورد، ویک بورد و اسکیم بورد را ترکیب می کند. چه مبتدی و چه حرفه ای، با راهنمایی مربی حرفه ای می توانید موج سواری را تجربه کنید. امواج با سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت بر روی سطح کامپوزیت وینیل ایجاد می شود. پمپ های پروانه ای شناور که در زیر استخر قرار دارند، یک ورق آب ۳ اینچی را تزریق و موجی را برای گشت و گذار ایجاد می کنند. شکل شبیه موج اجازه می دهد تا به بالا و پایین موج سواری کنید و ترفندها و چرخش را انجام دهید.

FlowRider 1 Utama برای انواع رویدادها مناسب است، برای جشن های تولد، فعالیت های درسی مدرسه و موارد دیگر. همچنین طیف وسیعی از دوره ها را از سطح مبتدی تا پیشرفته با مربیان اختصاصی برای بهبود تکنیک FlowRiding به شما ارائه می دهد.

FlowRider 1 Utama بسیار ایمن و سرگرم کننده است! این مرکز محبوب ترین مرکز موج سواری ثابت در شهر است. کودکان و بزرگسالان برای موج سواری با حداقل ارتفاع ۱۰۷ سانتی متر و سلامت عمومی یک روز خوب را تجربه خواهند کرد. ابتدایی ترین سواری (جلسه ۱ ساعته) از RM 40 شروع می شود. FlowRider® را خودتان تجربه کنید!

 


پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!