واتساپ به زودی امکان خروج یواشکی از گروه ها را فعال می‌کند

توریست مالزی – در ادامه آپدیت ها و تغییرات اخیر، واتساپ می‌خواهد خروج یواشکی از گروه ها را به پیام رسان خود اضافه کند. حالت جدید خروج از گروه...
توریست مالزی – در ادامه آپدیت ها و تغییرات اخیر، واتساپ می‌خواهد خروج یواشکی از گروه ها را به پیام رسان خود اضافه کند. حالت جدید خروج از گروه واتساپ مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت.

به گزارش گجت نیوز، اگر بخواهید از یک گروه واتساپ خارج شوید، تمامی اعضای گروه از تصمیم شما مطلع خواهند شد. همین نیز ممکن است شما را نسبت به خروج از گروه مربوطه در واتساپ هراسان و مردد کند. خوشبختانه به زودی قرار است وضعیت بهتر شود.

اخیرا گزارش‌ها به یک قابلیت بتا اشاره دارند که سبب می‌شود خروج از گروه حالت خصوصی‌تری به خود بگیرد و به جای تمامی اعضا، فقط مدیران گروه از آن مطلع شوند. شاید در نگاه اول، این تغییر کوچک به نظر برسد؛ اما قطعا همه ما پس از چند سال استفاده از واتس‌اپ گروه‌های مختلفی داریم که در آنها فعال نیستیم و از طرفی هم نمی‌خواهیم طوری آنها را ترک کنیم که همه متوجه شوند.

تنها مدرک منتشر شده از این تغییر یک اسکرین‌شات است که در آن پیامی با محتوای «وقتی گروه را ترک کنید، فقط شما و مدیران گروه مطلع خواهند شد.» دیده می‌شود. WABetaInfo برای اولین بار متوجه این ویژگی شد؛ اما اعلام کرد که هیچ کاربری در حال تست آن نیست. بنابراین نمی‌توان بازه زمانی مشخصی را برای عرضه آن متصور بود. همچنین این احتمال وجود دارد که قابلیت خروج یواشکی از گروه های واتساپ هرگز در اختیار کاربران قرار نگیرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!