واکسیناسیون با AstraZeneca بدون تعیین وقت قبلی انجام نمی گیرد

توریست مالزی – کسانی که در لیست انتظار واکسن AstraZeneca قرار دارند نباید پیش از دعوت برای واکسیناسیون به این مراکز مراجعه کنند. به گزارش استار، مراکز واکسیناسیون (PPV)...
توریست مالزی – کسانی که در لیست انتظار واکسن AstraZeneca قرار دارند نباید پیش از دعوت برای واکسیناسیون به این مراکز مراجعه کنند.

به گزارش استار، مراکز واکسیناسیون (PPV) با ۶۰،۰۰۰ نفری که در لیست انتظار واکسن AstraZeneca هستند، تماس می گیرند تا زمان و مکان واکسیناسیون را به آنان اطلاع دهند.

خیری جمال الدین، ​​وزیر هماهنگ کننده برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹، گفت: ما هر روز لیستی از اسامی را که در لیست انتظار AstraZeneca هستند برای PPV ها ارسال خواهیم کرد. کسانی که در لیست انتظار هستند از طریق MySejahtera به آنها اطلاع داده می شود تا در صورت فراخوانی به PPV مراجعه کنند. PPV با کسانی که در لیست هستند تماس خواهد گرفت. اگر با شما تماس نگرفتند، حاضر نشوید. ما اجازه ورود به شما را نمی دهیم.

خیری گفت: اگر کسانی که در لیست انتظار هستند فراخوانده شده اند اما نتوانسته اند خود را به وقت ملاقات برسانند، واکسن به افراد دیگر ارائه می شود. زیرا واکسنی که باز شده است قابل نگهداری نیست و ما می خواهیم از هدر رفتن آن جلوگیری کنیم. کسانی که در لیست انتظار هستند و نمی توانند خود را به وقت ملاقات برسانند، اسامی آنها در لیست واکسیناسیون باقی خواهد ماند.

در برنامه واکسیناسیون AstraZeneca که اکنون انتخابی است، تاکنون ۱۹،۷۱۸ نفر اولین دوز خود را دریافت کرده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست − هفت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!