واکسیناسیون کودکان از امروز آغاز شد

توریست مالزی – برنامه ملی ایمن سازی کووید-۱۹ برای کودکان (PICKids) امروزدر کلانگ ولی آغاز شد. به گزارش سان دیلی، بر اساس داده هایی که خیری جمال الدین، وزیر...
توریست مالزی – برنامه ملی ایمن سازی کووید-۱۹ برای کودکان (PICKids) امروزدر کلانگ ولی آغاز شد.

به گزارش سان دیلی، بر اساس داده هایی که خیری جمال الدین، وزیر بهداشت در توییتر به اشتراک گذاشته است، تا دیروز، در کلانگ ولی ۵۱۷۱۰۷ کودک ۵ تا ۱۱ ساله برای واکسن های خود ثبت نام کرده اند. حدود ۴۷۵۰۰ کودک در کوالالامپور، ۳۴۰۰ کودک در پوتراجایا و بیش از ۱۳۱۵۰۰ کودک در سلانگور برای PICKids ثبت نام کرده اند.

در رسانه های اجتماعی، والدینی که اعلان واکسیناسیون فرزندانشان را دریافت کردند، هیجان خود را به اشتراک گذاشته و همچنین تصاویری از رزرو قرار ملاقات واکسیناسیون را به اشتراک گذاشتند. با این حال، والدینی نیز بودند که هنوز آماده واکسینه کردن فرزندان خود نبوده و منتظرند که ببینند فرآیند PICKids چگونه انجام می شود، از جمله گزارش هایی از عوارض جانبی روی کودکان.

تحت PICKids، حدود چهار میلیون کودک در این محدوده سنی واجد شرایط دریافت واکسن (Pfizer-BioNTech) هستند که تحت این برنامه تجویز خواهد شد.

سه مرکز واکسیناسیون برای کودکان (PPVKids) اعلام شد که والدین می توانند هنگام رزرو محل واکسیناسیون فرزندشان از طریق MySejahtera یکی از آنها را انتخاب کنند.
PPV at the World Trade Centre Kuala Lumpur and Axiata Arena Bukit Jalil, Kuala Lumpur as well as the IDEAL Convention Centre (IDCC) in Shah Alam, Selangor

علاوه بر این، ۲۴ PPVKid دیگر در اطراف کلانگ ولی از ۵ فوریه در دسترس خواهند بود. لیست PPV ها را می توانید از وب سایت رسمی یا سایت های رسانه های اجتماعی گروه ویژه ایمن سازی کووید-۱۹ (CITF) دریافت کنید.-برناما.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!