وزارت بهداشت پیش بینی می کند که موارد بیماری تا پایان ماه می به دو رقمی کاهش یابد

توریست مالزی – موارد بیماری در ۲۹ ژانویه با ۵۷۲۵ مورد به اوج خود رسید و آمار امروز تقریباً به نصف کاهش یافته است. به گزارش نیواستریت تایمز، مدیر...
توریست مالزی – موارد بیماری در ۲۹ ژانویه با ۵۷۲۵ مورد به اوج خود رسید و آمار امروز تقریباً به نصف کاهش یافته است.

به گزارش نیواستریت تایمز، مدیر کل بهداشت و درمان دکتر نور هشام عبدالله گفت: با اجرای مقررات منع آمد و شد (MCO)، موارد بیماری می تواند تا پایان ماه می به دو رقمی کاهش یابد. ما پیش بینی می کنیم که تا پایان ماه می موارد زیر ۱۰۰۰ و دو رقمی شود. از این رو، می خواهم به همه یادآوری کنم که اگر نیازی به بیرون رفتن نباشد، روش های عملیاتی استاندارد (SOP) را ادامه دهند و در خانه بمانند. ما باید از خود، خانواده، جامعه و همچنین کشور مراقبت کنیم.

دکتر نور هشام همچنین گفت: وزارت بهداشت آمادگی انجام برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ را دارد زیرا مقدمات برنامه آن در آگوست سال گذشته آغاز شده است. مقامات تسهیلات لازم را برای تهیه و ایمن نگه داشتن واکسن ها آماده کرده اند.

وی تأکید کرد که آژانس تنظیم مقررات دارویی ملی (NPRA) مرحله سه آزمایش بالینی را قبل از تأیید مشروط واکسن ها بررسی خواهد کرد. اگر عوارض جانبی وجود داشته باشد، ما مراقب آن خواهیم بود، و اطلاعات را با عوارض جانبی گزارش شده در سایر کشورها نیز مقایسه خواهیم کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!