وزارت کشور می گوید: نپالی ها تنها کسانی هستند که ممکن است به عنوان نگهبان استخدام شوند

توریست مالزی – این توضیحات در پاسخ به گزارش هایی مبنی بر پذیرش اتباع پاکستانی به عنوان نگهبان امنیتی، داده شد. به گزارش استار مالزی، این وزارتخانه افزود که...
توریست مالزی – این توضیحات در پاسخ به گزارش هایی مبنی بر پذیرش اتباع پاکستانی به عنوان نگهبان امنیتی، داده شد.

به گزارش استار مالزی، این وزارتخانه افزود که ما شرکت های خصوصی خدمات امنیتی را تشویق می کنیم تا افراد محلی را برای این کار استخدام کنند.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: ‘این وزارتخانه برنامه هایی را برای کمک به نگهبانان محلی برای بهبود خدمات خود با همکاری پلیس و انجمن صنعت خدمات امنیتی مالزی ارائه داده است.’ در کل ۱۲۰،۷۶۷ افسر امنیتی محلی در برنامه آموزشی شرکت کرده اند، که هدف آن اطمینان از این است که افراد شاغل با شرایط و معیارهایی که توسط وزارتخانه تعیین شده است مطابقت داشته باشند.

رسانه The Nation پاکستان گزارش داده است که مالزی ۱۰۰،۰۰۰ تا ۱۵۰،۰۰۰ نگهبان امنیتی این کشور را می پذیرد. این گزارش به نقل از کمیساریای عالی پاکستان در مالزی داده شده است.

فدراسیون کارفرمایان مالزی در پاسخ به این خبرها گفت: به درخواست دولت مبنی بر تغییر نگهبانان امنیتی برای جذب مالزیایی به جای استخدام خارجی ها، به کار خود ادامه می دهد.

سال گذشته ، وزیر امور خارجه از شرکت های امنیتی خواست که وابسته به کارگران خارجی نباشند و در عوض افراد محلی را به کار در این بخش جذب کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده + پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!