وزارت کشور مالزی از کمیساریای عالی پناهندگان خواسته تا اطلاعات دارندگان کارت UN را در اختیارشان قرار دهد

توریست مالزی – در تصمیم گیری در مورد ایجاد اردوگاه های اختصاصی برای دارندگان کارت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) ، بسیاری از فاکتورها باید در نظر گرفته...
توریست مالزی – در تصمیم گیری در مورد ایجاد اردوگاه های اختصاصی برای دارندگان کارت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) ، بسیاری از فاکتورها باید در نظر گرفته شود. دولت باید مواردی از جمله مکان، زیرساخت ها و هزینه های افتتاح و اداره چنین اردوگاه هایی را بررسی کند.

به گزارش استار، حمزه وزیر کشور مالزی گفت: چرا درخواست از کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل برای به اشتراک گذاشتن مشخصات دارندگان کارت UN با یک شرط همراه است. اگر آنها شرط بگذارند، در واقع صادق نیستید.

براساس گزارش های خبری، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل فقط در مورد اطمینان از عدم دستگیری جزئیات پناهندگان را به اشتراک خواهد گذاشت. به گفته دکتر سوشیلا بالاسوندرام، مسئول بهداشت عمومی سازمان ملل متحد، ‘کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل از دولت خواسته است پناهجویان، از جمله کسانی که دارای اسناد منقضی شده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد هستند، را دستگیر و بازداشت نکند.

حمزه گفت: هفته پیش وزارت او از UNHCR خواسته که اطلاعات دارندگان کارت UN را در اختیارشان قرار دهد تا بتوانند تحت برنامه واکسیناسیون کووید قرار گیرند. با این حال، وزارت هنوز اطلاعات را دریافت نکرده است. وزارت کشور همچنین مطلع شد که در حال حاضر ۱۷۸ ، ۷۱۵ دارنده کارت UNHCR در کشور وجود دارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 + هفده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!