وزیر بهداشت مالزی: هیچگونه تبعیضی در رسیدگی به مبتلایان به کووید – ۱۹ وجود ندارد

توریست مالزی – هیچ تبعیضی وجود ندارد، زیرا افراد محلی، و خارجیان قانونی و عیرقانونی، همگی تحت آزمایش قرار گرفته و در بیمارستانها تحت درمان مشابه قرار می گیرند....
توریست مالزی – هیچ تبعیضی وجود ندارد، زیرا افراد محلی، و خارجیان قانونی و عیرقانونی، همگی تحت آزمایش قرار گرفته و در بیمارستانها تحت درمان مشابه قرار می گیرند.

به گزارش NST، دکتر نور هشام عبدالله، وزیر بهداشت گفت: دولت در هنگام انجام آزمایشات کووید – ۱۹ طی مقررات منع آمد و شد با کارگران خارجی رفتار منصفانه ای داشت و هیچ گونه تبعیضی وجود نداشت زیرا افراد محلی، و کارگران قانونی و غیرقانونی همگی تست شده و در بیمارستان ها تحت درمان مشابه قرار می گیرند. در بازداشتگاه DTI ، ما قبلاً موفق شدیم که گسترش بیماری را کنترل کنیم. آنها از نظر تغذیه، تست رایگان و قرنطینه به مدت ۱۴ روز و معالجه در بیمارستان های ما رسیدگی شدند. دولت میلیون ها رینگیت برای این افراد هزینه کرده است.

دکتر نور هشام گفت: مهاجران غیر قانونی، که بیمار بودند بعد از معالجه و تست دوباره به کشورهایشان بازگردانده شدند و کارگران قانونی بیمار نیز بعد از معالجه، تست و قرنطینه مثل افراد محلی ازاد شدند. ما مکان های متراکم کارگران را به دلیل تراکم زیاد مورد بررسی بیشتر قرار داده و موارد ابتلای بالا را تحت مقررات منع آمد و شد پیشرفته قرار دادیم.

وی گفت: دولت در حال بررسی قوانینی است تا کارفرمایان نقش خود را در مراقبت از رفاه و مسکن کارگران خارجی ایفا کنند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

20 − 10 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!