وزیر منابع انسانی مالزی ارایه خدمات درمان تامین اجتماعی ایران را تحسین کرد

توریست مالزی – وزیر منابع انسانی مالزی در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ایران، تنوع ارائه خدمات در ایران به ویژه درمان مستقیم توسط این سازمان را تحسین...
توریست مالزی – وزیر منابع انسانی مالزی در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ایران، تنوع ارائه خدمات در ایران به ویژه درمان مستقیم توسط این سازمان را تحسین برانگیز خواند.
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مصطفی سالاری در حاشیه اجلاس جهانی تأمین اجتماعی در بروکسل – بلژیک – در دیدار با وزیر منابع انسانی کشور مالزی توضیحاتی درباره نظام تأمین اجتماعی کشورمان ارائه داد و مکانیزم تأمین مالی و ارائه خدمات به جامعه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی که نیمی از جمعیت ایران را دربر دارد، را تشریح کرد.
داتین عبدالرحمن، وزیر منابع انسانی مالزی نیز در این دیدار پس از شنیدن توضیحات دکتر سالاری، تنوع خدمات سازمان تأمین اجتماعی در ایران بویژه خدمات درمان مستقیم این سازمان را تحسین برانگیز دانست. عبدالرحمن همچنین دکتر سالاری را برای سفر به مالزی و شرکت در سمینار فن‌آوری‌های دیجیتال دعوت کرد.
اجلاس جهانی تأمین اجتماعی در بروکسل در حال برگزاری است. موضوع اصلی مورد بررسی در این اجلاس “محافظت از مردم در دنیای درحال تغییر” است و در جلسات تخصصی که در دوره برگزاری اجلاس تشکیل می‌شود؛ تأثیر تحولات سریع تکنولوژیکی، جمعیتی و اقتصادی بر خدمات سازمان‌های تأمین اجتماعی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!