وزیر گردشگری؛ گردشگران اجازه خرید مشروبات الکلی یا پوشیدن شورت در لنکاوی را ندارند

توریست مالزی – گردشگران به وزارت گردشگری، هنر و فرهنگ مالزی (MOTAC) در مورد سوء استفاده از قدرت توسط برخی از پرسنل دولتی در لنکاوی شکایت کرده اند. به...
توریست مالزی – گردشگران به وزارت گردشگری، هنر و فرهنگ مالزی (MOTAC) در مورد سوء استفاده از قدرت توسط برخی از پرسنل دولتی در لنکاوی شکایت کرده اند.

به گزارش استار، وزیر گردشگری، هنر و فرهنگ، کینگ سینگ مدعی است که برخی از نمایندگان دولت ظاهراً با آزار و اذیت گردشگران در مورد لباس پوشیدن و استفاده از الکل، مانند «ناپلئون‌های کوچک» رفتار کرده‌اند. آنها مسلمان نیستند، اما حتی خرید مشروبات الکلی و پوشیدن شورت ممنوع است. بنابراین، وزیر کشور باید همه چیز را توضیح دهد.»

قابل درک است که این وضعیت باعث نگرانی گردشگران به خصوص خارجی هایی شده است که از دیدن لنکاوی می ترسند. این موضوع با نماینده لنکاوی در میان گذاشته شد. تیونگ درخواست همکاری قوی بین وزارتخانه خود و دولت ایالت کداح برای حل این مشکل کرد. چون برای توسعه و ترویج گردشگری داخلی، دولت های فدرال و ایالتی باید با یکدیگر همکاری کنند. مشخص نیست، چه اقداماتی برای رسیدگی به این مشکل و جلب اعتماد مسافران به بخش گردشگری جزیره انجام خواهد شد.

در مورد فروش و مصرف مشروبات الکلی در لنکاوی، به ویژه در رابطه با چگونگی تأثیر آن بر جامعه و گردشگری، اختلاف نظر و اختلاف نظر وجود دارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده − 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!