ویژگی جدید واتس‌آپ می تواند برخی دوستی‌ها را برهم بزند

توریست مالزی – فرض کنید شما با دوستان خود در ساعت ۷ بعدازظهر دیدار دارید، ساعت ۶:۵۵ بعد از ظهر، هنوز هم در منزل هستید، چهل و چهار دقیقه...
توریست مالزی – فرض کنید شما با دوستان خود در ساعت ۷ بعدازظهر دیدار دارید، ساعت ۶:۵۵ بعد از ظهر، هنوز هم در منزل هستید، چهل و چهار دقیقه فاصله ازمنزل تا مقصد، فاصله دارید. ناگهان یک پیام دریافت می کنید: “من اینجا هستم، کجا هستی؟”  شما بی شرمانه پاسخ می دهید: “نزدیکم.”

سپس شما حرکت آهسته اتوبوس را مقصر تاخیر خود می‌دانید و به رفتار خود به عنوان دوست بی‌ملاحظه ادامه خواهید داد – اما اگر دوست شما بتواند در همان زمان مچ شما را بگیرد چه؟

به گزارش ام اس ان، با ویژگی جدید واتس آپ، این امکان را دارید که مکان های دوستان و خانواده‌های خود را در زمان واقعی پیگیری کنید.ویژگی جدید برنامه «موقعیت مکانی زنده»، که می‌توانید در هر چت استفاده کنید، به دیگران اجازه می دهد مکان دقیق شما را به مدت ۱۵ دقیقه، یک ساعت یا هشت ساعت مشاهده کنند.

تمام کاربران واتس آپ باید چت را با شخص یا گروهی که میخواهند به اشتراک بگذارند باز کنند و گزینه جدید «اشتراک گذاری موقعیت مکانی زنده» را در «محل سکونت» در دکمه پیوست فعال کنند.

شما می توانید برای هر مدت زمانی که می‌خواهید موقعیت خود را به اشتراک بگذارید و روی دکمه «ارسال» ضربه بزنید، سپس هر فردی در چت می‌تواند موقعیت مکانی واقعی خود و دیگران را بر روی نقشه ببیند.

و اگر بیش از یک نفر در گروه موقعیت مکانی  خود را در گروه به اشتراک بگذارند، همه مکان ها در همان نقشه قابل مشاهده خواهد بود.

واتس آپ در بیانیه ای اعلام کرد: “اگرشما با دوستان یا خانواده خود ملاقات می کنید، با به اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود، اجازه می دهید که عزیزان شما با آرامش منتظر شما باشند. با این ویژگی شما می توانید مدت زمان اشتراک گذاری را تعیین کنید و در زمان مناسب آن را متوقف کنید.”

ایکون اشتراک گذاری موقعیت مکانی  در هر دو گوشی آندروید و آیفون قابل استفاده است و در هفته های آینده اجرا خواهد شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

10 − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!