ویژگی جدید MySejahtera، هنگام خروج از محوطه نیز باید دگمه خروج را بزنید

توریست مالزی – راه اندازی ویژگی جدید در MySejahtera، وضعیت واکسیناسیون و خطر کووید – ۱۹ کاربر را در یک نگاه نشان می دهد. به گزارش استار، وزارت بهداشت...
توریست مالزی – راه اندازی ویژگی جدید در MySejahtera، وضعیت واکسیناسیون و خطر کووید – ۱۹ کاربر را در یک نگاه نشان می دهد.

به گزارش استار، وزارت بهداشت اعلام کرد که عموم مردم مرحله به مرحله این ویژگی جدید را دریافت خواهند کرد و افزود که این بخشی از تلاش ها برای تسهیل ‘زندگی با ویروس’ است.

بر اساس تصویر ارائه شده توسط وزارت بهداشت در صفحه فیس بوک، ویژگی جدید نشان می دهد که خطر بیماری و واکسیناسیون کاربر در برنامه MySejahtera ورود و خروج با هم نشان داده می شود. از کاربر خواسته می شود هنگام ورود به محل، صفحه ورود به سیستم را نشان دهد که وضعیت خطر و واکسیناسیون کووید -۱۹ را نشان می دهد. در حال حاضر، کاربران می توانند از محل خارج شوند زیرا یک دکمه در آخرین به روزرسانی MySejahtera برای بهبود ردیابی مخاطب اضافه شده است.

وزیر بهداشت، خیری جمال الدین، به مالزیایی ها یادآوری کرد که هنگام خروج از محوطه، نیز به یاد داشته باشند که حتماً به برنامه MySejahtera سر بزنید. شما فقط باید یک دکمه را فشار دهید- نیازی به اسکن نیست و افزود که برنامه MySejahtera در هفته های آینده بیشتر به روز می شود و بهبود می یابد.

پیش از این، خیری گفته بود مالزی می تواند انتظار حرکت از همه گیری کووید -۱۹ را داشته باشد. تا پایان اکتبر به مرحله بومی رسیده و انتظار می رود تا آن زمان ۸۰ درصد از مردم واکسینه شوند. زمان آن فرا رسیده است که کشور زندگی با این ویروس را بیاموزد.

دولت از ۱۰ اگوست محدودیت های کووید -۱۹ را برای کسانی که کاملاً واکسینه شده اند، کاهش داد. از جمله می توان به صرف غذا در رستوران ها یا کافه ها اشاره کرد، اما مشتریان باید قبل از ورود به محل، گواهی واکسیناسیون دیجیتالی خود را برای تأیید وضعیت واکسیناسیون نشان دهند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

20 − 19 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!