پارک ملی نیا و پارک ملی گونونگ گادینگ

پارک ملی نیا Niah National Park توریست مالزی – پارک ملی «نیا» Niah National Park بیشتر برای غارهای تماشایی شناخته می‌شود. این مجموعه غارها باستانی هستند و نشانه‌هایی از...
پارک ملی نیا Niah National Park
توریست مالزی – پارک ملی «نیا» Niah National Park بیشتر برای غارهای تماشایی شناخته می‌شود. این مجموعه غارها باستانی هستند و نشانه‌هایی از سکونت انسان‌ها در آن‌ها وجود داشته که قدمت آن‌ به حدود ۴۰ هزار سال قبل باز می‌گردد.

جواهر، تبر و کوزه‌ و دیگر ابزارها، از جمله اشیایی هستند که در طی سال‌ها در این غارها کشف شده‌اند که همگی آن‌ها حاکی از آن هستند که این مکان برای سال‌ها، پناهگاه و سکونت‌گاه انسان‌ها بوده است. جدای از این موارد، خود غارها نیز تماشایی و جذاب هستند و گردش در درون آن‌ها می‌تواند جالب توجه باشد.پارک ملی گونونگ گادینگ Gunung Gading National Park
در پارک ملی «گونونگ گادینگ»، جنگل‌های متراکمی وجود دارند که مناظری جادویی را شکل داده‌اند. بهتر است که به یکی از قله‌های این پارک بروید تا بتوانید نماهایی زیبا و تماشایی از مناطق مختلف آن را شاهد باشید.

در مناطق کوهستانی پارک ملی «گونونگ گادینگ»، چندین آبشار و رودخانه وجود دارند که در میان جنگل‌ها پنهان شده‌اند. جاذبه اصلی این پارک ملی نیز گل زنبق یا رافلزیا است که به عنوان بزرگترین گل جهان شناخته می‌شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو + بیست =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!