پارک های آبی بازگشایی می شوند / برای ورود به مراکز خرید فقط یکبار درجه حرارت بررسی شود

توریست مالزی از پارک های موضوعی از جمله پارک های آبی مجاز به بازگشایی مشاغل خود از فردا شدند. چراغ سبز شامل ۵۴ پارک موضوعی با نیروی کار بیش...
توریست مالزی از پارک های موضوعی از جمله پارک های آبی مجاز به بازگشایی مشاغل خود از فردا شدند. چراغ سبز شامل ۵۴ پارک موضوعی با نیروی کار بیش از ۱۰،۰۰۰ است.

به گزارش استار مالزی، وزیر دفاع داتوک سری اسماعیل صبری یعقوب گفت: اپراتورهای پارک باید از سوآپ های Covid-19 پیروی کنند. دستورالعمل های پیشگیری از جمله اطمینان از بازدیدکنندگان و رعایت فاصله اجتماعی در همه زمان ها. آنها همچنین باید براساس ظرفیت و فضای مکان های خود ، بازدید کنندگان خود را محدود کنند. باید دمای بدن افراد گرفته شود و ضد عفونی کننده دست فراهم شود. اپراتورهای پارک آبی همچنین باید دستورالعمل SOP و دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات محلی راجع به مدیریت و نگهداری استخرهای عمومی و همچنین نظارت بر کیفیت آب استخر را رعایت کنند.

وی گفت: در مورد بازدید کنندگان ، آنها باید اطلاعات خود را از طریق برنامه MySejahtera ثبت کنند.

وی همجنین گفت: بازدید کنندگان از مراکز خرید پس از ورود به مراکز، لازم است دمای آنها فقط یک بار بررسی شود. با این حال، لازم است که مشخصات شخصی خود را یا به صورت دستی یا از طریق برنامه MySejahtera، به هر مغازه ای که وارد می شوید ، ارائه دهید. این مورد در صورت ردیابی مورد مثبت Covid-19 که در مغازه مشاهده شده است، برای ردیابی مخاطب است. همین قانون در مورد هتل ها نیز صدق می کند. در داخل هتل رستوران ها وجود دارد ، شاید یک فروشگاه سوغات یا لباس باشد. بنابراین اگر در هتل هستید، فقط یک بار در ورودی باید درجه حرارت شما بررسی شود.

پیش از این، اسماعیل اعلام کرده بود که پیش دبستانی ها و مهدکودک ها با رعایت دقیق عملکرد روش استاندارد می توانند از اول جولای فعالیت خود را از سر بگیرند. ۶۲۱۶ پیش دبستانی تحت وزارت آموزش و پرورش، ۷،۸۸۷ پیش دبستانی و مهدکودک خصوصی، یک هزار و ۷۸۱ مورد تحت وزارت وحدت ملی و ۸ هزار و ۳۳۵ مورد از این قبیل تسهیلات تحت وزارت توسعه روستا وجود دارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!