پایان هزینه رومینگ مخابرات در اتحادیه اروپا

توریست مالزی- هزینه رومینگ مخابراتی در اتحادیه اروپا از امروز پایان یافت و شهروندان با مسافرت به هر یک از کشورهای عضو اتحادیه با هزینه کشور خودشان از خدمات تلفن...
توریست مالزی- هزینه رومینگ مخابراتی در اتحادیه اروپا از امروز پایان یافت و شهروندان با مسافرت به هر یک از کشورهای عضو اتحادیه با هزینه کشور خودشان از خدمات تلفن و اینترنت استفاده می کنند.

در بیانیه مشترک ‘ژان کلود یونکر’ رییس کمیسیون اروپا ، ‘آنتونیو تایانی’ رییس پارلمان اروپا و ‘جوزف موسکات’ نخست وزیر مالت به نمایندگی از ریاست مالتی شورای اتحادیه اروپا آمده است: فلسفه وجودی اتحادیه اروپا نزدیک کردن مردم و آسان تر کردن زندگی بوده است و از این رو پایان هزینه رومینگ یک موفقیت حقیقی اروپایی است.

در این بیانیه آمده است: از ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ شهروندانی که درون اتحادیه اروپا مسافرت می کنند قادر خواهند بود با همان هزینه های کشور خودشان از خدمات تماس ، ارسال متن و اتصال اینترنتی با گوشی های همراه خود بهره مند شوند.  این بیانیه می افزاید: از میان برداشتن هزینه های رومینگ یکی از بزرگترین و ملموس ترین موفقیت های اتحادیه اروپا است.

در بیانیه مشترک این نهادهای اروپایی آمده است: اتحادیه اروپا همزمان توازن درستی بین پایان هزینه های رومینگ و ضرورت رقابتی و جذاب بودن بسته های موبایلی در کشورها یافته است . شرکت های اپراتور ۲ سال زمان داشته اند تا خود را پایان هزینه های رومینگ آماده کنند. در بیانیه تاکید شده است که پایان هزینه های رومینگ یکی از موارد اساسی بازار مشترک دیجیتال اتحادیه اروپا است و گام دیگری به سمت ایجاد یک جامعه دیجیتال متحد و پایدار به شمار می رود.

منبع: ایرنا

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!