پرواز ناتمام بوئینگ اوکراینی؛ رئیس دانشگاه آلبرتا وسط خواندن پیام تسلیت به گریه افتاد

توریست مالزی – دیوید تورپین، رئیس دانشگاه آلبرتا به خانواده و آشنایان و دوستان دانشجویان ایرانی کشته شده در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران، تسلیت گفت. به گزارش...


توریست مالزی – دیوید تورپین، رئیس دانشگاه آلبرتا به خانواده و آشنایان و دوستان دانشجویان ایرانی کشته شده در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران، تسلیت گفت.


به گزارش یورونیوز، روز چهارشنبه هشتم ژانویه، هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین سقوط کرد و همه سرنشینان آن از جمله ۱۴۷ ایرانی کشته شدند. تعدادی از سرنشینان این هواپیما، دانشجویان ایرانی در کانادا و یا ایرانیان دارای تابعیت این کشور بودند.آقای تورپین افزود: « به نیابت از دانشگاه آلبرتا به تمام آنهایی که از این حادثه متاثر شده‌اند تسلیت می‌گویم، البته کلمات به تنهایی نمی‌تواند بیانگر میزان غم و اندوهی باشد که ما در پردیس دانشگاه حس می‌کنیم.»

رئیس دانشگاه آلبرتا در حالی که در میانه قرائت پیام تسلیت خود به گریه افتاده بود، افزود: «ما خانواده‌ای نزدیک به هم هستیم و وقتی هرکداممان با چنین فقدان بزرگی روبرو می‌شود، بسیار غمگین می‌شویم.»

پرچم کانادا به احترام دانشجویان جان باخته در حادثه سقوط هواپیما، بر فراز برج صلح پارلمان این کشور به حالت نیمه برافرشته در آمده است.پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!