پلیس KL بیست مرد را به دلیل پوشیدن لباس زنانه بازداشت کرد

توریست مالزی – در مجموع ۲۰ مرد توسط اداره مذهبی اسلامی مناطق فدرال (جاوی) به دلیل پوشیدن لباس زنانه در جریان یورش به یک کلوپ شبانه در جالان سلطان...
توریست مالزی – در مجموع ۲۰ مرد توسط اداره مذهبی اسلامی مناطق فدرال (جاوی) به دلیل پوشیدن لباس زنانه در جریان یورش به یک کلوپ شبانه در جالان سلطان بازداشت شدند.

به گزارش استار، معاون اداره پلیس دنگ وانگی گفت: این یورش حدود ساعت ۱۰ شب روز شنبه (۲۹ اکتبر) طی یک عملیات مشترک متشکل از پلیس، جاوی و تالار شهر کوالالامپور (DBKL) انجام شد. این ۲۰ مرد، ۲۲ تا ۳۴ ساله، توسط جاوی تحت بند ۲۸ قانون جرائم جنایی (سرزمین های فدرال) ۱۹۹۷ بازداشت شدند. آنان علاوه بر پوشیدن لباس‌های زنانه، به ظاهر زنانه نیز درآمده بودند. ما عملیات و بازرسی ها را در باشگاه ها افزایش خواهیم داد و مراقب فعالیت هایی هستیم که به قانون پایبند نیست.

سیتی کاسیم، فعال و وکیل در توییتی گفت: «جامعه دگرباشان جنسی (لزبین، همجنس‌گرا، دوجنس‌گرا، و ترنس‌جندر) به دلیل انجام فعالیت‌های مشروع، تحت ظلم و آزار قرار گرفته اند. چارلز سانتیاگو، نماینده کنونی کلانگ، از مقامات خواست تا از هدف قرار دادن جامعه LGBTQ+ دست بردارند.

وی گفت: این آزار و شکنجه هدفمند علیه جامعه LGBTQ+ این پتانسیل را دارد که جنایات ناشی از نفرت را که ما شاهد وقوع آن در مالزی بوده‌ایم، ایجاد کند. من از مقامات می‌خواهم که از تعقیب آن‌ها دست بردارد، و با آنان مثل جنایتکار رفتار نکند.

نعمان عفیفی، فعال LGBTQ+ مالزیایی، که یکی از ۲۰ مردی بود که به دلیل شرکت در این مهمانی تحت بازجویی قرار گرفت، آن را تجربه ای آسیب زا توصیف کرد. وی همچنین در توییتی نوشت که همه بازداشت شدگان پس از رد درخواست بازداشت توسط قاضی دادگاه آزاد شده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یازده − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!