پنانگ در لیست بهترین جزایر دنیا برای بازنشستگی

توریست مالزی – پنانگ در اوایل ماه جاری توسط International Living ، وب سایتی که فرصت های بازنشستگی یا جابجایی جهانی را پوشش می دهد، به عنوان یکی از...
توریست مالزی – پنانگ در اوایل ماه جاری توسط International Living ، وب سایتی که فرصت های بازنشستگی یا جابجایی جهانی را پوشش می دهد، به عنوان یکی از ’۱۱ جزیره برتر برای بازنشستگی خارج از کشور’ نامگذاری شده است.

به گزارش نیواستریت تایمز، جزایر دیگری که در این لیست قرار گرفتند مایورکا در اسپانیا، آمبرگریس کی در بلیز ایرلند، رواتان در هندوراس، ایسلا موجرس در مکزیک، مالت، جزیره کولون در پاناما، بالی، کوه سامویی در تایلند و لاس ترناس در جمهوری دومنیکن است.

در مقاله سایت thinkadvisor.com در شرح پنانگ عنوان شده: ‘پنانگ، در سواحل مالزی، ایستگاه سابق امپراتوری انگلیس با جمعیتی انگلیسی زبان است. بزرگترین شهر پنانگ جورج تاون، یک صحنه هنری پر جنب و جوش با غذاهای خیابانی فوق العاده است. از آنجا که پنانگ در وسط جنوب شرقی آسیا واقع شده، ساکنان می توانند به راحتی به مقاصد دیگر منطقه و همچنین استرالیا و نیوزیلند بروند. یک زوج می تواند با بودجه ماهانه بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار زندگی خوبی داشته باشند.

سردبیر اجرایی International Living، جنیفر استیونز گفته بود که در هر ۱۱ جزیره ای که به عنوان برترین جزایر انتخاب شده اند، زندگی راحت با درآمد ناچیز امکان پذیر است. با بودجه ای از ۲۵۰۰ دلار در ماه برای یک زوج، با زندگی ساده که لذت آفتاب، شن و موج سواری نیز در آن گنجانده شده و همه به صورت رایگان امکان پذیر است.

جورج تاون در پنانگ در سال ۲۰۰۸ نیز در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت. ماه گذشته، عذای laksa پنانگ در لیست ’۵۰ غذای برتر جهان’ توسط CNN Travel قرار گرفت. در ماه ژوئن، جورج تاون با داشتن هزینه پایین زندگی، فضای کافی برای همکاری، سطح خوب Wi-Fi رایگان و مهمان دوست بودن، در لیست ۱۰ مقصد برتر برای ‘کوچ نشینان دیجیتال’ قرار گرفت. (جهانگردانانی که شغل شان از طریق اینترنت انجام می شود).

این تحقیق بر روی ۱۰۰ مکان بر اساس ۲۰ عامل از جمله هزینه زندگی، کیفیت زندگی، دوستی با خارجی ها، زیرساخت های اینترنت، ایمنی، مراقبت های بهداشتی، آلودگی هوا و سرگرمی انجام شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 + یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!