پنج سارق مسلح در تیراندازی کشته شدند

توریست مالزی – پنج سارق مسلح در جریان تیراندازی با پلیس در ارتفاعات پوترا کشته شدند. یه گزارش استار، مظنونان که گمان می رود بخشی از یک باند سرقت...
توریست مالزی – پنج سارق مسلح در جریان تیراندازی با پلیس در ارتفاعات پوترا کشته شدند.

یه گزارش استار، مظنونان که گمان می رود بخشی از یک باند سرقت بزرگتر باشند، از سال ۲۰۲۲ با ۵۰ مورد سرقت مسلحانه در دره کلانگ مرتبط بوده اند. گمان می‌رود که مظنونان گاو صندوق‌های کارخانه‌نجات، شرکت ها و خانه‌ها را هدف قرار می داده‌اند. آنها با لیست طولانی پرونده های مربوط به مواد مخدر و سایر جرایم مرتبط بوده اند.

حسین عمر خان، رئیس پلیس سلانگور گفت: مظنونان که در یک پرودوا آکسیا در حال سفر بودند مشاهده شدند. پلیس به آنها دستور توقف داد اما آنها به سمت پلیس تیراندازی کردند و پنج مظنون در پی درگیری جان باختند. در بازرسی از این خودرو دو قبضه کلت کمری، یک قبضه هفت تیر و چندین قبضه قمه، چکش، ماسک و دستکش کشف شد.

وی گفت: ما معتقدیم که مظنونان قصد داشتند به ساختمان دیگری دستبرد بزنند که با تیم پلیس روبرو شدند. مظنونان همگی حدود ۳۰ سال سن داشتند. وی این احتمال را رد نکرد که مظنونان در یک شرکت پیک افراد خودی داشته باشند.

او گفت: آنها می دانستند که قبل از هر سرقت چه زمانی گاوصندوق شرکت پیک پر از پول نقد است. اعضای گروه همگی اهل کلانگ هستند و معمولاً قربانیان را در کلانگ، بوکیت جلیل، پوچونگ و چراس هدف قرار می داده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

14 + شانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!