پنهان کاری بیمارستانی در کلانگ در اعلام آلودگی ۱۰۰ نفر از کارکنان و بیماران

توریست مالزی – بیشتر موارد کووید – ۱۹ در کلانگ دیده شده است و گفته می شود که آخرین موارد بالا در بیمارستان Tengku Ampuan Rahimah کشف شده است،...
توریست مالزی – بیشتر موارد کووید – ۱۹ در کلانگ دیده شده است و گفته می شود که آخرین موارد بالا در بیمارستان Tengku Ampuan Rahimah کشف شده است، که منجر به انتقادات شدیدی شد.

یه گزارش استار، در هفته های اخیر تقریباً ۱۰۰ نفر متشکل از کارکنان و بیماران بستری در این بیمارستان به بیماری کووید – ۱۹ مبتلا شده اند.

مدیر بهداشت سلانگور ، داتوک دکتر شعاری گفت که او بعد از اطلاع در همان روز بیانیه ای صادر کرد. گفته می شود که بیماران هنگام پذیرش برای درمان، تست منفی داشته اند و اعتقاد بر این است که در بیمارستان به این بیماری مبتلا شده اند.

چارلز سانتیاگو، نماینده کلانگ، با ابراز نارضایتی از وزارت بهداشت، که اجازه داد بیمارستان مدت طولانی این موضوع را پنهان کند گفت: این توصیه سازمان بهداشت جهانی است که بیماری را باید به سرعت به مردم اطلاع داد تا آنها اقدامات احتیاطی خود را انجام دهند. این که بیمارستان موضوع را مخفی نگه داشته باشد، بسیار غیرمسئولانه است.

وی گفت: اگر از بخش بهداشت منطقه بخواهید، آنها به شما خواهند گفت که بدون چراغ سبز وزارتخانه نمی توان هیچ اطلاعاتی را افشا کزد. چنین رویکردی باعث بدتر شدن وضعیت می شود. افرادی که در کلانگ زندگی می کنند به دلیل تعداد زیاد موارد در این منطقه وحشت زده هستند. آنها باید مطلع شوند تا بتوانند اقداماتی را برای محافظت از خود و خانواده انجام دهند.

Klang اخیراً شاهد تعداد زیادی از موارد مثبت کووید – ۱۹ بوده است که کارمندان چندین کارخانه نیز جزو آن بوده اند. چند ماه پیش، بیش از ۳۰ نفر که در یک شرکت چند ملیتی در بندر کلانگ کار می کردند، به کووید – ۱۹ آلوده شدند. کارگران خارجی در هفت واحد از آپارتمانهای پریما بایو زندگی می کردند و از فروشگاه و رستوران های آن منطقه خرید کردند.

اخیراً ، سازنده دستکش های پزشکی لاتکس Top Glove Corporation Bhd به بزرگترین گروه مبتلایان کشور تبدیل شده است: خوشه Teratai، با بیش از ۵۰۰۰ کارگر خارجی. یکی دیگر از سازندگان دستکش لاتکس پزشکی Klan Kansan Rubber Industries Bhd اعلام کرد که ۴۲۷ کارمند آن از نظر آزمایش کووید – ۱۹ مثبت بوده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!