پیاده روی در Bukit Sri Bintang

توریست مالزی – Bukit Sri Bintang یک تپه و جنگل نزدیک به Kepong در شمال کوالالامپور است. در واقع بخشی از منطقه جنگلی گسترده تری است که از جنوب...
توریست مالزی – Bukit Sri Bintang یک تپه و جنگل نزدیک به Kepong در شمال کوالالامپور است. در واقع بخشی از منطقه جنگلی گسترده تری است که از جنوب تا Bukit Kiara گسترش یافته است.

درختان کائوجو و تعداد زیادی میمون در مسیر دیده می شود که باید فاصله لازم با میمون ها را حفظ کرد. قله های دوقلوی تپه ، بالاترین نقطه در حدود ۱۵۰ متر از سطح دریا، چند سال پیش برای ساخت تابلوها و کابلهای با ولتاژ بالا، از جنگل تراشیده شده بودند. اکنون جای زخم با ترکیبی از پوشش گیاهی مرتب و چشم اندازهای زیبا از شهر دیده می شود.

این پیاده روی برخی از بهترین منظره ها در منطقه KL را دارد. می توان برجهای دوقلوی پتروناس، برج KL و حتی غارهای باتو را مشاهده کرد. طنابهای گره خورده برای مسیرهای سخت وجود دارد و همجنین قسمتی برای استراحت و ورزش تعبیه شده است.

این یک پیاده روی نسبتاً آسان است همراه با پله های زیاد، اما به اندازه کافی عرق شما را در می آورد. مسیرهای پیاده روی مختلفی برای کسانی که به دنبال یک تمرین شدیدتر هستند وجود دارد.


پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج + چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!