پیامک زمان بندی مرحله دوم واکسیناسیون از (۵ اپریل) ارسال خواهد شد

توریست مالزی – پیامک زمان بندی واکسیناسیون برای مرحله دوم برنامه ملی واکسیناسیون کووید – ۱۹ از روز دوشنبه (۵ آوریل) ارسال خواهد شد. به گزارش استار، خیری جمال...
توریست مالزی – پیامک زمان بندی واکسیناسیون برای مرحله دوم برنامه ملی واکسیناسیون کووید – ۱۹ از روز دوشنبه (۵ آوریل) ارسال خواهد شد.

به گزارش استار، خیری جمال الدین وزیر علوم، فناوری و نوآوری گفت: دریافت کنندگان مرحله دوم، ۱۴ روز قبل از وقت تعیین شده پیامک دریافت می کنند. ما امیدواریم که افراد همه تلاش خود را برای حضور در محل مورد نظر انجام دهند تا از هدر رفتن واکسن جلوگیری شود.

مرحله دوم برنامه واکسیناسیون از ۱۹ آوریل آغاز می شود و افراد بالای ۶۰ سال، مبتلایان به بیماری های خاص و همچنین افراد معلول (OKU) را شامل می شود. مرحله دوم واکسیناسیون چند روز دیگر در ایالت های کداح، ملاکا، پاهانگ، پنانگ، صباح، ساراواک، ترنگانو و لابوان آغاز خواهد شد.

خیری گفت: به گیرندگان دو بار در مورد زمان واکسیناسیون از طریق پیام کوتاه و تماس یادآوری می شود، هنوز به گیرندگان این امکان داده می شود که با زمان واکسیناسیون خود موافقت کنند یا آن را رد کنند. اولین یادآوری سه روز قبل از زمان واکسیناسیون و یادآوری دوم یک روز قبل از واکسیناسیون ارسال می شود. هنگامی که شخص موافقت می کند، حضور وی اجباری است. عدم حضور باعث هدر رفتن واکسن می شود زیرا واکسن ها را پس از خروج از انبارها نمی توان بازگرداند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!