پیروی از هنجار جدید مهم است، زیرا RMCO نمی تواند به طور نامحدود ادامه یابد

توریست مالزی – پیروی مردم از هنجارهای جدید ناشی از همه‌گیری کووید – ۱۹، مهم است، زیرا دولت نمی تواند به طور نامحدود محدودیت هایی را در جامعه و...
توریست مالزی – پیروی مردم از هنجارهای جدید ناشی از همه‌گیری کووید – ۱۹، مهم است، زیرا دولت نمی تواند به طور نامحدود محدودیت هایی را در جامعه و اقتصاد اعمال کند.

به گزارش نیو استریت تایمز، وزیر دفاع داتوک سری اسماعیل صبری در ادامه گفت: مقررات دوران بهبودی (RMCO) یک روز به پایان می رسد. من نمی دانم چه موقع به پایان خواهد رسید، اما ما دیگر نمی توانیم قانون ۳۴۲ (قانون پیشگیری و کنترل بیماریهای عفونی ۱۹۸۸) را اجرا کنیم. مسوولیت اطمینان از پیروی از مراحل عملیاتی استاندارد (SOP) کووید – ۱۹ بر همه ما خواهد بود، نه مرزنشینان. پلیس برای اطمینان از پایبندی به SOP ها در همه جا حضور نخواهد داشت. آگاهی و درک از خودکنترلی امری اساسی و مهم است. ما می خواهیم مطمئن شویم که این هنجارهای جدید بخشی از فرهنگ ما به عنوان یک روش روزمره در تضمین سلامت و ایمنی خود و خانواده های ما باشد، بدون اینکه به مردم گفته شود.

وی افزود: ما نمی توانیم پاسخی در مورد تمدید یا پایان یافتن RMCO ارائه دهیم. زیرا وضعیت کووید ۱۹ در کشور در حال تغییر است. تعداد مبتلایان یک روز تک رقمی و روز دیگر ممکن است دو رقمی شود. شاید یک هفته قبل از پایان RMCO، ما یک جلسه برای بحث در مورد این موضوع و بازخورد وزارت بهداشت قبل از تصمیم گیری داشته باشیم.

RMCO از ۱۰ ژوئن آغاز شد و قرار است تا ۳۱ آگوست به پایان برسد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

6 − 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!