پیشخوان های ویژه در KLIA برای تسهیل خروج مهاجران غیرقانونی

همراه با مقررات مربوط به برنامه the repatriation recalibration programme
توریست مالزی – پیشخوان های ویژه ای هم اکنون در KLIA مستقر هستند تا به مهاجران غیرقانونی که می خواهند تحت برنامه (the repatriation recalibration programme) به کشور خود بازگردند، کمک کند تا روند خروج خود را به سرعت انجام دهند.

به گزارش استار، با یک تست کووید با اعتبار ۷۲ ساعت، بلیط یک طرفه بازگشت به کشور خود و همچنین یک سند مسافرتی معتبر، و پرداخت مبلغ از ۵۰۰ رینگت. یک مهاجر غیرقانونی می تواند مراحل خروج را در این باجه ها حداقل شش ساعت قبل از خروج انجام دهد و نیازی به تعیین وقت قبلی برای دریافت خدمات در این پیشخوان ها نیست.

مدیرکل مهاجرت داتوک خیر الظائمی داود گفت: این ابتکار جدید برای تسهیل خروج افرادی است که گزینه بازگشت به وطن خود را انتخاب می کنند. این سرویس پیشخوان، ۲۴ ساعته در دسترس است .

در ۲۳ ژوئن، هیات دولت موافقت کرد که برنامه بازگشت به کشور و جمع آوری مجدد نیروی کار را تا ۳۱ دسامبر تمدید کند. این طرح برای یک سرویس مشابه است که شامل KLIA2 و سایر نقاط خروجی می شود. از دسامبر سال گذشته، ۲۴۸،۰۸۳ مهاجر غیرقانونی در این برنامه ها شرکت کرده اند که ۹۸۱۹۴ خارجی بدون مدرک برای بازگشت به خانه ثبت نام کرده اند.
پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!