چایناتان (Chinatown) تغییر شکل می دهد

توریست مالزی – تالار شهر کوالالامپور (DBKL) قصد دارد یک مجتمع بازار دو طبقه جدید در چایناتان بسازد. به گزارش استار، DBKL اعلام کرد ساختمان پیشنهادی، محل استقرار بازاریاتی...
توریست مالزی – تالار شهر کوالالامپور (DBKL) قصد دارد یک مجتمع بازار دو طبقه جدید در چایناتان بسازد.

به گزارش استار، DBKL اعلام کرد ساختمان پیشنهادی، محل استقرار بازاریاتی است که اکنون در تقاطع Lorong Bandar 22 و Lorong Galeri Lee Lam Thye فعالیت می کنند.
آنان برای تسهیل کارهای زیباسازی در فاز اول و دوم پروژه جابجا خواهند شد. این امر همچنین شامل ارتقای مسیر پیاده‌روی، برداشتن موانع و همچنین بازسازی و زیباسازی خطوط قدیمی است.

سخنگوی DBKL گفت: ‘مرحله سوم ساخت مجتمع بازار دو طبقه است که انتظار می رود در سال ۲۰۲۵ آغاز شود.’ این پروژه حدود ۱۰۰ بازاری را تحت تأثیر قرار خواهد داد. تصویری که توسط DBKL نمایش داده شد، نشان می‌دهد که طبقه بالای مجتمع دو طبقه پیشنهادی محل استقرار بازاریان از بازار لی لام تای است در حالی که طبقه پایین به عنوان فضای معاملاتی برای حدود ۱۱۴ تاجر پاسار کارات و همچنین یک پارکینگ عمل می‌کند.

داتوک آنگ، رئیس انجمن هاوکرز و خرده‌فروشان کوالالامپور گفت: غرفه ها بر اساس گوشت، غذاهای دریایی، سبزیجات و همچنین غذاهای پخته طبقه بندی می شوند. همچنین یک منطقه غذاخوری برای مشتریان و همچنین امکانات دیگری مانند توالت و امکانات اولیه مانند برق، آب و سیستم فاضلاب وجود خواهد داشت.

بازار لی لام تای تاریخچه ای طولانی دارد اما در مقایسه با سازه ها و مؤسسات اطراف آن ارتقاء نیافته است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!