کاربران اینترنتی قطع برق را به خدای رعد و برق (تور) نسبت داده اند

توریست مالزی – برخی از کاربران اینترنتی خاموشی و قطع برق دیروز در کلانگ ولی را به خشم تور، خدای رعد و برق در جهان مارول مرتبط می دانند....
توریست مالزی – برخی از کاربران اینترنتی خاموشی و قطع برق دیروز در کلانگ ولی را به خشم تور، خدای رعد و برق در جهان مارول مرتبط می دانند.

به گزارش نیواستریت تایمز، یکی از کاربران توییتر معتقد بود که تور خشم خود را بر نیروگاه‌های برق در کشور به تلافی عدم نمایش فیلم تور، عشق و تندر به راه انداخته است. تور عصبانی است زیرا فیلمش هنوز در مالزی اکران نشده است. بنابراین، او به خطوط برق در کلانگ ولی حمله کرده و باعث قطع برق شد!

کاربر دیگری توییت کرد: «تور. او عصبانی است ….. بسیار عصبانی است و فقط از ۱۰ درصد توان خود برای اختلال در ۱۰ درصد (تامین برق کشور) استفاده کرده است. بهتر است قبل از استفاده ۱۰۰ درصدی از توان خودو خاموشی صد درصدی، فیلمش را نمایش دهید.

انتشار فیلم Love and Thunder – چهارمین قسمت از مجموعه فیلم های Thor – دو بار در مالزی به تعویق افتاد.

سینماهای گلدن اسکرین (GSC) یکی دیگر از ابرشرورهای مارول را مسئول قطع برق دانست. بزرگترین زنجیره سینمای کشور مشکوک بود که الکترو Electro – از سریال مرد عنکبوتی – برای شارژ خود، در شهر بوده است. GSC یک کلیپ ویدیویی را به اشتراک گذاشت که آتش سوزی در پست ورودی اصلی یونگ پنگ شمالی در جوهوررا نشان می دهد تا از این نظریه حمایت کند.

جرقه های آبی-الکتریکی ناشی از آتش سوزی باعث شد بسیاری از کاربران اینترنت از مرد عنکبوتی بخواهند تا دشمن خود را دور کند. کاربری در توییتی نوشت: «اجازه دهید دعا کنیم که مرد عنکبوتی در نهایت الکترو را شکست دهد.

کاربر دیگر گفت: این خاموشی ها یادآور قطعی برق است که در هنگام شمارش آرا در انتخابات رخ می دهد. نگران نباشید. این فقط یک اجرای آزمایشی برای شب شمارش آرا GE15 است.

Tenaga Nasional Bhd (TNB) در بیانیه ای اعلام کرد که منبع تغذیه تا ساعت ۱۵:۰۲ بعدازظهر دیروز بازیابی شده است. TNB گفت که قطع برق که از ساعت ۱۲:۳۹ بعد از ظهر آغاز شد به دلیل آسیب به تجهیزات در پست اصلی ورودی یونگ پنگ شمالی در جوهور رخ داد. به گفته این سازمان، این آسیب منجر به کاهش ۲.۲ گیگاوات بار شد که ۱۰ درصد از عرضه در شبه جزیره بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست − پانزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!