کارشناسان می گویند ویژگی MySejahtera از مردم مالزی محافظت می کند

توریست مالزی – کارشناسان بهداشت می گویند که ویژگی جدید برنامه MySejahtera برای ردیابی بیماری های واگیر به عنوان یک گام مثبت رو به جلو برای محافظت بهتر از...
توریست مالزی – کارشناسان بهداشت می گویند که ویژگی جدید برنامه MySejahtera برای ردیابی بیماری های واگیر به عنوان یک گام مثبت رو به جلو برای محافظت بهتر از مالزیایی ها است.

به گزارش استار، داتوک کولجیت، رئیس انجمن بیمارستان های خصوصی مالزی، گفت: گنجاندن این ویژگی جدید به موقع است زیرا استفاده از برنامه MySejahtera اکنون ‘بخشی از زندگی روزمره’ است. کارشناسان بهداشت، سیاست گذاران و مقامات بهداشتی قبلاً چنین سیستم ردیابی را حتی قبل از همه گیری کووید-۱۹ مطرح کرده بودند. با این حال، در آن زمان هیچ نیازی از سوی مردم برای نیاز یا استفاده از چنین سیستمی وجود نداشت. اما امروز متفاوت است، زیرا MySejahtera اکنون یک هنجار عمومی است.

دکتر کولجیت گفت: ما باید در حالی که آهن هنوز داغ است ضربه بزنیم زیرا اگر بعداً انجام شود ممکن است معرفی آن به مردم سخت تر شود. این ویژگی جدید به مقامات بهداشتی کمک می کند تا از همان ابتدا بیماری های واگیر را ردیابی و آن را مهار کنند.

وزیر بهداشت، خیری جمال‌الدین، در توییتر اعلام کرد: مالزیایی‌ها از این پس می‌توانند موارد ابتلا به بیماری‌های عفونی را در مناطق نزدیک خود با ویژگی جدید “Infectious Disease Tracker” بررسی کنند.

این ویژگی تعداد موارد فعال بیماری‌های عفونی مانند کووید-۱۹، دنگی، هاری، سرخک و بیماری دست، پا و دهان را در مجاورت کاربر نشان می‌دهد. داده ها را می توان در ویژگی واقع در صفحه اصلی MySejahtera پیدا کرد.


پاسخی ارسال کنید

*

*

7 + دوازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!