کرونا در کشورهای جنوب و شرق آسیا به سرعت در حال افزایش است

توریست مالزی – سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد، کرونا در کشورهای جنوب و شرق آسیا به سرعت در حال افزایش است. به گزارش سی ان ان، سازمان بهداشت جهانی...
توریست مالزی – سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد، کرونا در کشورهای جنوب و شرق آسیا به سرعت در حال افزایش است.

به گزارش سی ان ان، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد: هند تقریبا نیمی از کل موارد ابتلای جهانی و یک چهارم مرگ و میر های گزارش شده در هفته گذشته را داشته است. در عین حال موارد ابتلا به کرونا در کشورهای اطراف هند، از نپال در شمال تا سریلانکا و مالدیو در جنوب، رو به افزایش است. این فقط مختص همسایگان هند نیست و در کشورهای جنوب شرقی آسیا، در تایلند، کامبوج و اندونزی نیز تعداد موارد بیماری رو به افزایش است.

به گزارش سازمان بهداشت جهانی، در منطقه جنوب شرقی آسیا بیش از ۲.۷ میلیون مورد جدید و بیش از ۲۵۰۰۰ مرگ جدید گزارش شده است که این آمار حاکی از افزایش به ترتیت ۱۹ و ۴۸ درصدی ابتلا و مرگ ومیر نسبت به هفته قبل از آن است.

فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های هلال احمر هشدار دادند که برای جلوگیری از فاجعه در سراسر آسیا باید اقدامات بیشتری انجام شود. آنها اعلام کردند: این ویروس هیچ احترامی برای مرزها قایل نیست و این ویروس اکنون در سراسر آسیا بیداد می کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!