کلانگ ولی و ملاکا از جمعه (۱ اکتبر) به مرحله ۳ NRP منتقل می شوتد

توریست مالزی – کلانگ ولی و ملاکا روز جمعه (۱ اکتبر) به فاز ۳ برنامه ملی بازیابی (NRP) منتقل می شوند و کداح وارد مرحله دو می شود. بر...
توریست مالزی – کلانگ ولی و ملاکا روز جمعه (۱ اکتبر) به فاز ۳ برنامه ملی بازیابی (NRP) منتقل می شوند و کداح وارد مرحله دو می شود. بر این اساس، هیچ ایالتی در مالزی تحت فاز ۱ NRP باقی نمی ماند.

به گزارش استار، نخست وزیر مالزی گفت: حرکت مراحل پس از در نظر گرفتن و تجزیه و تحلیل خطر، توسط وزارت بهداشت و شورای امنیت ملی انجام شد. همچنین محدودیت های جدیدی برای ایالت های تحت فاز ۲ و ۳ اعمال شده است.

– در حال حاضر در ایالت های تحت فاز ۲ و ۳، رویدادهای رسمی توسط بخش دولتی و خصوصی، از جمله سمینارها مجاز است، با این شرط که همه مهمانان باید کاملاً واکسینه شوند و تحت ۵۰ capacity ظرفیت عمل می کند. کسانی که به طور کامل واکسینه نشده اند، قبل از اجازه حضور باید تحت آزمایش قبل از رویداد با کیت خودآزمایی قرار بگیرند. آزمایش باید در مقابل سازمان دهنده انجام شود یا توسط یک افسر پزشکی تأیید شود.

– در حال حاضر به تماشاگران اجازه داده می شود که برای مسابقات ورزشی و تفریحی در ایالت های تحت فاز ۲ ، ۳ و ۴ بازگردند. در میان قوانین تعیین شده فقط اجازه ورود افراد به واکسینه شده کامل داده می شود، اطمینان از استفاده از ماسک صورت در طول رویداد ورزشی و عدم استفاده از غذا و نوشیدنی در ورزشگاه ها لازم است. افراد زیر ۱۸ سال هنوز از رفتن به رویدادهای ورزشی منع شده بودند.

– دانشکده های حرفه ای در تمام مراحل مجاز خواهند بود در ۱۵ اکتبر افتتاح شوند، در حالی که از SOP ها مانند سایر موسسات آموزش عالی پیروی می کنند.

نخست وزیر افزود: در حال حاضر میزان آلودگی (R-nought) ، ۰.۸۸ است.که دولت اطمینان دارد روند نزولی موارد جدید ادامه خواهد یافت، زیرا R0 زیر ۱.۰ است. در حال حاضر، برنامه ملی ایمن سازی کووید -۱۹ برای نوجوانان ، ۱،۲۱۷،۳۸۶ دوز را برای افراد بین ۱۲ تا ۱۷ سال ثبت شده است. دولت همچنین به موضوع نقض برخی از دستورات قرنطینه در خانه به صورت جدی نگاه می کند. در مورد کسانی که مجرم شناخته شوند اقدامات سختگیرانه ای انجام خواهد شد.

وی گفت: ‘در حالی که دولت اجازه آزادی داده است، امیدوارم مردم به SOPS پایبند باشند تا زنجیره بیماری را بشکنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!