کوالالامپور در رتبه هشتم جهانی و سوم آسیا به عنوان بهترین شهر برای زندگی

توریست مالزی – بر اساس رتبه‌بندی سالانه شهر مهاجران از سوی InterNation، کوالالامپور در میان ۴۹ شهر در سراسر جهان که در این گزارش پوشش داده شده قرار دارد....
توریست مالزی – بر اساس رتبه‌بندی سالانه شهر مهاجران از سوی InterNation، کوالالامپور در میان ۴۹ شهر در سراسر جهان که در این گزارش پوشش داده شده قرار دارد.

به گزارش NST، پایتخت فدرال بر اساس نظرسنجی جهانی اخیر، در رتبه هشتم جهانی و سومین شهر در آسیا به عنوان بهترین شهر برای زندگی قرار گرفته است.

در سطح جهانی، کوالالامپور با پشت سر گذاشتن چهار شهر در اسپانیا، مکزیکوسیتی و دو شهر امارات متحده عربی، در جایگاه هشتم قرار گرفت. کوالالامپور با پشت سر گذاشتن شهرهای پیشرو امارات یعنی ابوظبی و راس الخیمه در جایگاه دوم آسیا قرار دارد. این رتبه‌بندی با ارزیابی تجربیات مهاجران در سال گذشته و در نظرسنجی که از بیش از ۱۲۰۰۰ مهاجر در سراسر جهان انجام شد مشخص گردید.

این نظرسنجی شامل ۱۷۷ ملیت مهاجر در ۱۸۱ کشور یا منطقه بود و عواملی مانند سهولت سازگاری، امور مالی شخصی، کیفیت زندگی و سایر جنبه‌های مرتبط را ارزیابی کرد. علاوه بر این، مالزی پس از مکزیک، اسپانیا و پاناما به عنوان چهارمین کشور برتر جهان برای مهاجران برای زندگی رتبه بندی شد.

این مطالعه همچنین بهبود قابل توجه مالزی در رتبه بندی کیفیت زندگی را برجسته کرد و از ۴۴ از ۵۲ مقصد در سال ۲۰۲۲ به ۲۹ از ۵۳ مقصد در سال جاری ارتقا یافت.

پاسخی ارسال کنید

*

*

15 − 13 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!