کیت های خودآزمایی کووید را می توانید آنلاین و آفلاین خریداری نمایید

توریست مالزی – تقاضا برای کیت های خانگی کووید – ۱۹ از داروخانه ها افزایش یافته است. به گزارش استار، لیو ، مدیر بازاریابی BIG Pharmacy، گفت: فروش آنلاین...
توریست مالزی – تقاضا برای کیت های خانگی کووید – ۱۹ از داروخانه ها افزایش یافته است.

به گزارش استار، لیو ، مدیر بازاریابی BIG Pharmacy، گفت: فروش آنلاین و آفلاین کیت ها ی خانگی کووید – ۱۹ بسیار خوب بوده است. فروش بسیار زیاد است و ما معتقدیم که این روند به رشد، ادامه خواهد داشت.

به گفته وی: این کیت ها، برای خرید در داروخانه های BIG در دسترس خواهند بود. به دلیل محدودیت عرضه، ممکن است برخی از فروشگاه ها مقدار کافی را نتوانند عرضه کنند و اولویت با پیش خرید ها خواهد بود. مشتریان می توانند برای پیش خرید یا سفارش آنلاین در فروشگاه وب رسمی ما ثبت نام کنند. در حال حاضر، دارووخانه BIG فقط کیت های آنتی ژن بزاقی Gmate را با هزینه ۳۹.۹۰ رینگت عرضه کرده است. اما ما در حال بررسی مارک های دیگر نیز هستیم.

وی افزود: شما می توانید تست کرونا را با خیال راحت در خانه خود انجام دهید بدون اینکه بیرون بیایید و خود را در معرض خطر قرار دهید یا ویروس را گسترش دهید زیرا دقت این کیت ها ۹۶٪ است. بیشتر فروشگاه های ما تا چهارشنبه کیت تست را ارایه خواهند داد.

این کیت ها می تواند به طور گسترده برای رویدادهای جمعی مورد استفاده قرار گیرد تا از وضعیت شرکت کنندگان اطمینان حاصل شود. همچنین تولیدکننده ها، کارخانه ها و مراکز خرید که ملزم به غربالگری دوره ای کارمندان خود شوند،و نیز برای مدارس و دانشگاه ها مفید خواهد بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!