گذرنامه واکسیناسیون برای سفر بین سنگاپور و مالزی

توریست مالزی – مالزی و سنگاپور در حال حاضر در حال مذاکره برای معرفی گذرنامه های واکسیناسیون هستند تا شهروندان بتوانند بین هر دو کشور سفر کنند. داتوک اون...
توریست مالزی – مالزی و سنگاپور در حال حاضر در حال مذاکره برای معرفی گذرنامه های واکسیناسیون هستند تا شهروندان بتوانند بین هر دو کشور سفر کنند. داتوک اون حافظ قاضی رئیس کمیته گردشگری، جوانان و ورزش گفت که این موضوع از جمله برنامه هایی است که بین دو دولت مورد بحث قرار گرفته است.

به گزارش استار، وی افزود: این طرح زمانی ارائه می شود که هر دو کشور به هدف مصونیت گله خود برسند. اینها برخی از موضوعاتی است که من در آخرین ملاقات آنلاین خود با نمایندگان دولت سنگاپور در مورد آنها صحبت کرده ام. این جلسه برای نظارت، برنامه ریزی و شناسایی چالش ها و فرصت های ما برای اجرای طرح راهروی سفر بین سنگاپور و جوهور بود.

وی گفت: ‘هنوز در مراحل اولیه بحث است و وزارت امور خارجه، وزارت علوم، فناوری و نوآوری و وزارت حمل و نقل هنوز در حال مذاکره با همتایان خود در سنگاپور هستند.’ این مرحله قبل از معرفی مکان های دیگر که به هدف واکسیناسیون رسیده اند، انجام می شود. برخی از مکان های توریستی مورد بررسی عبارتند از دسارو در کوتا تینگگی، اسکندر پوتری و مرسینگ.

پاسخی ارسال کنید

*

*

2 + 14 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!