یک تعطیلات بلند مدت یا چندین زمان کوتاه برای استراحت در طول سال؟؟

توریست مالزی- یک بار این فرضیه مطرح شد که هر فرد حداقل به سه هفته تعطیلی برای بازیابی خود از وضعیت روزمرگی در کارش نیاز دارد. حتی فرض معمول  که...
توریست مالزی- یک بار این فرضیه مطرح شد که هر فرد حداقل به سه هفته تعطیلی برای بازیابی خود از وضعیت روزمرگی در کارش نیاز دارد. حتی فرض معمول  که افراد حداقل یکبار در سال به یک تعطیلات دو هفته ای نیاز دارند، عموما پذیرفته نمیشود.

متخصصی میگوید : بیشتر مردم  بر این باورند که وجود چندین استراحت کوتاه مدت می تواند به همان اندازه به تجدید قوا کمک کند. بهترست به راحتی انتخاب کنید که چه چیزی برای شما مناسب است.

به هر حال،کارفرمایان باید همیشه دوره ای تعطیلات طولانی را در طول هر سال مجاز کنند. وال-واشندروف (wahl-wachendrof) میگوید فاصله ی بین دو تعطیلی نیز نباید بیش از حد طولانی باشد. وی می افزاید که گذراندن نصف سال کاری بدون وقفه، برای سلامتی مضر است.

وال اشندروف میگوید: استراحت کردن فقط مربوط به  طول تعطیلات نیست؛ بلکه به فعالیت انتخابی شما وابسته است. او میگوید برخی افراد بدون هیچ فعالیتی خود را بازیابی میکنند در حالی که بقیه افراد به فعالیت ورزشی نیاز دارند. بازهم این موضوع به اولویت شخصی بستگی دارد.

وال- واشندروف میگوید آرامش هر فردی ممکن است در آن چیزی باشد که کابوس فردی دیگر بحساب می آید. برای مثال :یک هفته لم دادن زیر نور خورشید می تواند سالم نباشد، زیرا نور خورشید باعث ایجاد تنش در بدن میشود.

او توصیه میکند فعالیت هایی را انجام دهید که نیروی بدن شما را بازیابی بخشد. نیازی به فعالیت در سطح بالا نیست، شنا کردن یا دوچرخه سواری  هم کافی میباشد.

منبع: استار

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!