یک روز دیگر و یک به‌روزرسانی دیگر برای واتساپ ؛ قابلیت جدید چیست؟

توریست مالزی – به‌روزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن واتساپ منتشر شده که به کاربران اجازه می‌دهد وضعیت فعالیت خودشان را تنها برای برخی مخاطبین خود نمایش دهند. به گزارش گجت...
توریست مالزی – به‌روزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن واتساپ منتشر شده که به کاربران اجازه می‌دهد وضعیت فعالیت خودشان را تنها برای برخی مخاطبین خود نمایش دهند.

به گزارش گجت نیوز، طبق آخرین به‌روزرسانی واتساپ کاربران می‌توانند وضعیت آخرین فعالیت خود را فقط با کاربران مورد نظر خود به اشتراک بگذارند و آن را از دید سایر افراد مخفی کنند. پیش از این، کاربران فقط می‌توانستند که وضعیت خود را به «همه، هیچ کس یا همه مخاطبین» خود نشان دهند، اما اکنون گزینه‌ی «مخاطبین من به جز…» به این قسمت اضافه شده است. این قسمت مخصوص آن دسته از مخاطبینی است که نمی‌خواهید وضعیت خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.

این به‌روزرسانی ابتدا در نسخه آزمایشی بتا ظاهر شد، اگر می‌خواهید به قابلیت اشتراک‌گذاری وضعیت فعالیت خود تنها برای برخی از مخاطبین خود دسترسی داشته باشید، ابتدا نگاهی به نسخه بتا Whatsapp بیندازید. این ویژگی باید در تنظیمات در زیر Last seen ـ آخرین بازدید وجود داشته باشد. طبق اخبار سایت WABetaInfo، آخرین نسخه بتا واتساپ در بخش Last Seen به‌روزرسانی انجام داده و این آخرین قابلیتی نیست که به گزینه‌ی “My contacts except” (همه مخاطبین من به جز…) اضافه شده است. این طور که معلوم است ویژگی مشابهی برای نمایش عکس پروفایل کاربر و اطلاعات او نیز وجود خواهد داشت.

آخرین به‌روزرسانی بتا واتساپ در گوشی‌های اندرویدی نسخه ۲.۲۱.۲۰.۲ است که شامل چندین ویژگی جدید دیگر می‌شود که قبلا در دسترس عموم قرار نگرفته بود. کاربران به یک آیکون جدید برای گروه‌ها با قابلیت انتخاب ایموجی، استیکر و پس زمینه دسترسی خواهند داشت. اگر هنوز این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، صبر کنید! این به‌روزرسانی همراه با ویژگی‌های اضافی مثل آیکون گروه و اضافه شدن گزینه‌ی «همه مخاطبین من به جز…» به زودی در دسترس همه کاربران بتا قرار خواهند گرفت. عرضه عمومی این ویژگی‌ها قبل از پایان سال است، البته توسعه دهندگان این برنامه امیدوارند که به زودی این قابلیت در دسترس تمامی کاربران قرار بگیرد.


پاسخی ارسال کنید

*

*

هفت + 14 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!