یک هفته فرصت برای حل مشکلات گواهینامه واکسیناسیون دیجیتال

توریست مالزی – به تیم برنامه MySejahtera یک هفته فرصت داده شده است تا همه مشکلات مربوط به گواهینامه های واکسیناسیون دیجیتال Covid-19 را برطرف کند. به گزارش استار،...
توریست مالزی – به تیم برنامه MySejahtera یک هفته فرصت داده شده است تا همه مشکلات مربوط به گواهینامه های واکسیناسیون دیجیتال Covid-19 را برطرف کند.

به گزارش استار، خیری جمال الدین، ​​وزیر بهداشت، روز پنجشنبه (۹ سپتامبر) گفت: ‘من به تیم MySejahtera دستور دادم تا همه مشکلات مربوط به برنامه را حل کنند، از جمله مشکلات مربوط به صدور گواهینامه های دیجیتالی.’

وی افزود: در حال حاضر، افرادی که کاملاً واکسینه شده اند اما گواهی واکسیناسیون دیجیتالی ندارند می توانند از کارت های فیزیکی به عنوان اثبات استفاده کنند. افرادی که تحت برنامه Selvax دولت سلانگور واکسینه شده اند می توانند از گواهی های صادر شده در برنامه سلانگکا استفاده کنند، تا زمانی که گواهینامه دیجیتال خود را در MySejahtera دریافت کنند.

خیری همچنین گفت که آنها هنوز در حال بررسی داده ها و ارزیابی ریسک در مورد اجازه سفر بین ایالتی هستند. من این موضوع را با مدیر کل بهداشت در میان گذاشته ام و وقتی احساس کنیم زمان مناسب است، این توصیه را به شورای امنیت ملی ارائه می دهیم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!