۱ گیگابایت اینترنت روزانه رایگان

توریست مالزی – مالزیایی ها همچنان به عنوان بخشی از برنامه کوتاه مدت بهبود اقتصادی (Penjana) که توسط نخست وزیر تان سری موحدین یاسین اعلام شد، روزانه ۱ گیگابایت...
توریست مالزی – مالزیایی ها همچنان به عنوان بخشی از برنامه کوتاه مدت بهبود اقتصادی (Penjana) که توسط نخست وزیر تان سری موحدین یاسین اعلام شد، روزانه ۱ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت می کنند.

به گزارش استار مالزی، نخست وزیر مالزی گفت: اینترنت رایگان از ۸ صبح تا ۶ عصر هر روز برای اهداف آموزشی، کنفرانس ویدیویی و اخبار، دسترسی به وب سایت ها و برنامه های کووید – ۱۹ قابل دسترسی است.

Celcom ، Digi ، Maxis ، U Mobile و Telekom مالزی در بیانیه مشترکی گفتند که اینترنت ۱ گیگابایتی رایگان از ۱۰ ژوئن به بعد در دسترس خواهد بود. این طرح جایگزین تخصیص روزانه ۱ گیگابایتی است که برای اولین بار از اول آوریل ارائه شده است، زیرا این طرح در تاریخ ۹ ژوئن به پایان می رسد.

ارتباطات YTL نیز همچنان به ارائه سیم کارتهای رایگان با داده های ۴۰ گیگابایتی به والدینی که فرزندان آنها در مدارس دولتی تحصیل می کنند و همچنین دانشجویان دانشکده ها و موسسات آموزش عالی ادامه می دهد.

TM و Time اعلام کردند که همه اپراتورها دسترسی رایگان به برنامه های Gerak ، MySejahtera و MyTrace خواهند داشت و همچنین تماس رایگان با شماره های اورژانس مانند مرکز پاسخگویی به بحران وزارت بهداشت. کاربران همچنین به سایت های مهم خبری مالزی دسترسی رایگان خواهند داشت.

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 + چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!