۱۰ رستوران برتر پنانگ، مالزی

توریست مالزی – در پنانگ مجبور نیستید برای یک غذای عالی قیمت بالا بپردازید، اما اگر دنبال غذایی گران‌تر بودید، ۱۰ رستوران زیر با فضاها و سرویس‌های عالی در...
توریست مالزی – در پنانگ مجبور نیستید برای یک غذای عالی قیمت بالا بپردازید، اما اگر دنبال غذایی گران‌تر بودید، ۱۰ رستوران زیر با فضاها و سرویس‌های عالی در اختیار شما هستند.

۱) رستوران لبنان
اینجا قیمت‌ها ارزان نیست، اما غذای عالی، فضای سرسبز و رومانتیک شما را متقاعد خواهند کرد که پولتان را جای درستی خرج کرده‌اید. سالاد میکس لبنانی ترکیبی فوق‌العاده از فاتوش (ترکیب سبزیجات با نان لوانتین (نام منطقه شامل سوریه، لبنان و فلسطین امروزی)، حمص (یک خمیر مرکب از نخود و کنجد، روغن زیتون، لیمو و سیر) ، برگ مو، تبوله (سالاد خاورمیانه‌ای از بلغور گندم، گوجه‌فرنگی خرد شده، سبزیجات، روغن زیتون و آب لیمو) موتابل (بادمجان با ترکیبات مشابه حمص) و ترکیب کباب‌ سالم گوشت‌های مختلف دهان هر غذا دوستی را آب می‌اندازد.
رستوران خاورمیانه‌ای
فضا: شیک و دنج
هزینه: متوسط
ساعت کار: یکشنبه – شنبه: ۸ تا ۲۳
نشانی: ۱۱۲۰۰، تانجونگ بونگاه پنانگ، یالان تانجونگ بونگاه۲) کارای‌کودی
اگر طرفدار غذاهای اسپایسی، تند و تندوری باشید عاشق کارای‌کودی خواهید شد. از جوجه با کره ماسالای شیرین تا گوشت بره اسپایسی راگوی جاش، جوجه تندوری قرمز تا فلفل سرخ‌شده لیدی فینگرز، این رستوران بهترین غذاهای هندی شهر را سرو می‌کند. توصیه می‌کنیم جوجه تندوری و قارچ و نخود ماسالا را حتماً امتحان کنید.
رستوران هندی
فضا: خانوادگی و دنج
هزینه: ارزان
ساعت کار: یکشنبه – شنبه: ۱۱ تا ۲۳
نشانی: ۱۰۲۰۰،پنانگ، جرج‌تاون، لبو پاسار۳) بلو ریف
اگر دوست دارید ماهی خود را به روشی که دوست دارید آماده کنید (بدون اینکه کاری بکنید)، به بلو ریف بیایید. یک رستوران دریایی عالی در مرکز خرید استرایت کوای مارینا. باراموندی، تیلاپیا، ماکرل اسپانیایی، اینجا همه نوع ماهی یافت می‌شود. می‌توانید ماهی مورد نظرتان را کباب کنید، سرخ کنید، سس بزنید یا در شیرینی انگلیسی نوش جان کنید.
رستوران آمریکایی
فضا: خانوادگی و دنج
ساعت کار: یکشنبه و شنبه: ۱۱ تا ۲۲:۳۰ / باقی روزها: ۱۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰
نشانی: ۱۰۴۷۰، پولائو پنانگ، سری تانجونگ پینانگ تاجونگ توکونگ، مرکز خرید استرایت کوای، طبقه همکف، ۳A-G-20۴) وات د داک
این رستوران در میدان ناگوره به راحتی از نظر پنهان می‌ماند، اما اگر یک بار آن را بیابید به طور قطع دوباره به این مغازه تاریخی که تبدیل به رستوران شده باز خواهید گشت. اردک در هر شکلی که بخواهید، برش خورده، آبگوشت و به سبک‌های مختلف دیگر با عطر و طعم فوق‌العاده خود شما را به یاد ریویرای فرانسه با اندکی طعم آسیایی خواهد انداخت. مقرون به‌صرفه‌ترین انتخاب شما منوی اردک در چهار طعم مختلف است.
رستوران آمریکایی
فضا: خانوادگی و دنج
ساعت کار: یکشنبه و شنبه: ۱۲:۰۰ تا ۲:۳۰ / باقی روزها: ۱۸ تا ۲۲:۳۰
نشانی: ۱۰۰۵۰، پولائو پنانگ، جرج‌تاون، ۴۰ یالان ناگور۵) خانه نودل ۷ ویلیج
نودل دوست دارید؟ پس از این رستوران نیز در پبنانگ خوشتان خواهد آمد. این رستوران محبوب محلی‌ها به خاطر کوای تیو (سوپ نودل آب گوشت، با کوفته‌ قلقلی‌های گوشت، گوشت خرد شده، جوانه لوبیا و سیر سرخ کرده) شهرت دارد. قیمت‌ها شبیه غذاهای خیابانی است . در کنار نودلتان می‌توانید لور باک (گوشت و پیاز لای توفو که با سس قرمز سرو می‌شود) سفارش بدهید.
رستوران چینی
فضا: شیک و دنج
هزینه: ارزان
ساعت کار: یکشنبه – شنبه: ۸ تا ۲۱
نشانی: ۱۰۴۰۰، پولائو پنانگ، جرج تاون، لورونگ آبو سیتی ۳۷۶) رستوران نونا بالی
اگر دلتان غذای اندونزیایی می‌خواهد اما نمی‌خواهید زحمت پرواز با تور اندونزی را بکشید، به نانو بالی بیایید. این رستوران با غذاهایی مثل باس دریایی (نوعی ماهی خاردار) کبابی روی سمبل اندونزی (خمیر اسپایسی میگو)، آیام ریکا-ریکا (جوجه اسپایسی با برنج سفید) و ببک ایجو معروف (ران اردک سرخ کرده با فلفل سبز به همراه برنج مخروطی) شما را به این صرافت می‌اندازد که بالاخره راهی بالی بشوید.
رستوران خاورمیانه‌ای
فضا: شیک و دنج
هزینه: متوسط
ساعت کار: یکشنبه – شنبه: ۸ تا ۲۳
نشانی: ۱۱۲۰۰، تانجونگ بونگاه پنانگ، یالان تانجونگ بونگاه۷) هولی گواکامول
پبنانگ خیلی دیر با آشپزی مکزیکی آشنا شد (تا چند سال گذشته هیچ رستوران مکزیکی در شهر نبود) اما بالاخره آشپزی مکزیکی از راه رسید و هولی گواکامول بهترین نمونه آن است. بوریتو‌های محبوب (پیراشکی گوشت و/یا لوبیا، پنیر و غیره با خمیر تورتیلا)، انواع ناچو (چیپس ذرت با طعم‌های مختلف)، فاجیتاس (نوارهای گوشت اسپایسی با سبزیجات در خمیر نرم تورتیلا) و کوئسادیلاس (تست پنیر با خمیر تورتیلا) بوریتو قارچ را حتما امتحان کنید.
کافه مکزیکی
فضا: دنج، شلوغ، شاد
ساعت کار: یکشنبه – شنبه: ۱۲ تا ۲:۳۰
نشانی: ۱۰۲۰۰، پنانگ، جرج‌تاون، لاو لاین ۶۵۸) آراشی
شیک‌ترین رستوران فهرست ما ارزان نیست، اما غذاها و نمای داخلی ارزش این قیمت را دارد. این غذاخوری کره‌ای، ژاپنی با تهیه غذای به میل شما به آشپزی جلوه دیگری بخشیده است. اینجا می‌توانید، نودل یا برنج، ماهی یا گوشت، توفو یا قارچ و سبزیجات محبوب خود را انتخاب کنید. سالمون کبابی بیبیم‌باپ با کمی طعم‌دهنده روی ماهی و چای سبز پانا کوتا ترکیب فوق‌العاده‌ای را شکل می‌دهند.
رستوران ژاپنی/کره‌ای
فضا: شیک و دنج
ساعت کار: یکشنبه – شنبه:۱۰ تا ۲۲
نشانی: ۱۰۲۵۰، پولائو پنانگ، جرج‌تاون، پرسیاران گورنی۹) ایل باکارو
اگر در پینانگ به دنبال غذای ایتالیایی تازه و خوشمزه هستید، ایل‌باکارو بهترین گزینه شماست. پاستای گنوچی (پاستای سیب‌زمینی یا سمولینا) هر روز به صورت تازه تهیه می‌شود. خوراک خرچنگ لینگوئین (یک بشقاب پاستا جذاب با روغن زیتون، گوجه گیلاسی و برش‌های تازه گوشت خرچنگ) را حتما امتحان کنید. دسر شکلات آب شده مولتان با بستنی وانیلی را از دست ندهید.
رستوران ایتالیایی
فضا: شیک و دنج
ساعت کار: یکشنبه – شنبه: ۸ تا ۲۳
نشانی: ۱۰۲۰۰، پنانگ پولائو، جرج‌تاون، ۱۰۶ لِبو کمپبل، کمپبل هاوس۱۰) کافی المنتز
شاید قهوه در اینجا یک مسئله روزمره باشد اما غذای کافه بدون شک شاهکار سرآشپز و دستیارانش است. صبحانه آمریکایی (خاگینه، سوسیس، تست، لوبیا پخته) با انواع ماست‌های میوه‌ای؛ با منویی گسترده از غذاهای شرقی و غربی و ماهی برای ناهار و شام. اگر در انتخاب تردید داشتید، جوجه توسکانی با گوجه و برنج سفید را امتحان کنید.
کافه آمریکایی
ساعت کار: جمعه، شنبه و یکشنبه: ۹ تا ۲۳:۳۰/ باقی روزها: ۱۱ تا ۲۳
نشانی: ۱۱۵۰۰، پولائو پنانگ، بندر بارو ایر اینام آیر ایتاممنبع: Next Holiday

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک + چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!