۱۰ سال زندان بخاطر کشیدن سیگار الکترونیکی در تایلند!

توریست مالزی – مقامات تایلندی مجازات عجیبی برای استفاده از سیگار الکترونیکی برای مسافران و بازدید کنندگان این کشور وضع کرده اند. به گزارش برنا؛ وزارت خارجه انگلیس به...
توریست مالزی – مقامات تایلندی مجازات عجیبی برای استفاده از سیگار الکترونیکی برای مسافران و بازدید کنندگان این کشور وضع کرده اند.

به گزارش برنا؛ وزارت خارجه انگلیس به گردشگران کشور تایلند که قصد سفر و بازدید از این کشور را دارند نسبت به حمل و استعمال سیگار الکترونیکی هشدار داد. وزارت خارجه انگلیس و آژانس های مسافرتی خارجه ضمن هشدار به شهروندان در این مورد، مجازات حمل یا استفاده از سیگار الکترونیکی را ۱۰ سال زندان عنوان کردند. این قانون در سال ۲۰۱۴ برای اجرایی شدن به دستگاه های مختلف این کشور اعلام شد.

پات واترتون، نماینده فروش سیگار الکترونیکی در این رابطه گفت که او هم از این قانون خبر نداشت تا اینکه برادرزاده اش در سفر به کشور تایلند در شهر بانکوک بازداشت و گرفتار شد. البته به گفته «واترتون»، وی موفق شد با پرداخت مبلغی خود را از این گرداب رها سازد چرا که ۱۰ سال به نظر زمان طولانی برای ترک سیگار به نظر می رسد.

جیمز در نهایت با پرداخت جریمه ۱۲۵ دلاری خود را از مصیبتی که گریبان گیرش شده بود رها کرد اما این مصیبت باعث شده تا «پات» برای محافظت از گردشگرانی که به تایلند سفر می کنند، هشدار دهد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!