۱۰۵ مورد جدید کووید – ۱۹ در خوشه One Utama ثبت شده است

توریست مالزی – در مجموع ۱۰۵ مورد جدید Covid-19 در خوشه Utama ثبت شده و شمار آنها را به ۱۳۲ نفر رسانده است. این افراد شامل مناطق گومباک، پتالینگ...
توریست مالزی – در مجموع ۱۰۵ مورد جدید Covid-19 در خوشه Utama ثبت شده و شمار آنها را به ۱۳۲ نفر رسانده است. این افراد شامل مناطق گومباک، پتالینگ و هولو لانگات در سلانگور و الور گاجه در ملاکا است.

به گزارش استار، نور هشام عبدالله گفت: ۱۳۱ مورد در سلانگور و یک مورد در ملاکا گزارش شده است که شامل ۱۰۷ غیر مالزیایی و ۲۵ مالزیایی است. پرونده، یک نگهبان ۲۸ ساله نپالی در یک مرکز خرید در Petaling است که علائم مانند تب، سرفه و آنفولانزا را از ۲۲ سپتامبر نشان داد. بیمار در ۸ اکتبر از طریق غربالگری تماس نزدیک آزمایش مثبت شد. و در بیمارستان Sungai Buloh برای درمان بستری شد

از ۱۳۲ مورد تأیید شده، ۸۷ نفر محافظ امنیتی، ۱۸ کارگر نظافت، ۱۶ نفر از کارکنان مراکز خرید، شش بازدید کننده و پنج نفر از اعضای خانواده Case هستند. تا امروز ۴۴۷ نفر غربال شده اند که ۱۳۲ نفر مثبت ، ۲۶۹ نفر منفی و ۴۶ نفر هنوز در انتظار نتیجه هستند. به مرکز خرید گفته شده است که از ۱۱ اکتبر تا ۱۶ اکتبر برای عملیات ضد عفونی و تمیز کردن بسته شود.

وی گفت: بررسی و ردیابی تماس نزدیک هنوز توسط دفتر بهداشت منطقه انجام می شود. شب گذشته، جوهاری آنوار ، رئیس کمیته مدیریت حوادث در منطقه پتالینگ گفت که این خوشه دیروز ۶۳ مورد مثبت را ثبت کرده است که در آن ۱۶ کارگر، ۴۴ نگهبان امنیتی و سه بازدید کننده آلوده شده اند. با این حال، مدیریت مرکز خرید ۱ اوتاما اعلام کرد تاکنون فقط ۲۱ مورد مثبت بر اساس سوابق آنها وجود داشته است. ۴۴ مامور امنیتی از طرف شخص ثالث ارائه دهنده خدمات بوده و در یک خوابگاه و نه در محل مراکز تجاری آلوده شده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!