۱۲۰۰ فروشگاه Zara در سراسر جهان بسته خواهد شد

توریست مالزی – حدود ۱۲۰۰ فروشگاه مد خرده فروشی Zara در سراسر جهان بسته خواهد شد این تصمیم برای افزایش فروش آنلاین در طول همه گیری Covid-19 گرفته شده...
توریست مالزی – حدود ۱۲۰۰ فروشگاه مد خرده فروشی Zara در سراسر جهان بسته خواهد شد این تصمیم برای افزایش فروش آنلاین در طول همه گیری Covid-19 گرفته شده است.

به گزارش نیو استریتس تایمز به نقل از روزنامه گاردین، ​​ایندیتکس اسپانیایی اعلام کرد که قصد دارد بین هزار تا ۱۲۰۰ شعبه کوچک زیانده را با تمرکز بر مارک های غیر از زارا ببندد. ایندیتکس همچنین دارای مارک های پوشاک مانند Bershka ، Pull & Bear و Massimo Dutti است. انتظار می رود این کار در آسیا و اروپا متمرکز شود، در حالی که ۱۰۷ فروشگاه زارا در انگلستان کمتر تحت تأثیر قرار می گیرند. ایندیتکس گفت که تعداد کارمندان با داشتن شغل های دیگری مانند اعزام برای خریدهای آنلاین در سر کار خواهند ماند. فروشگاه های بزرگتر به عنوان مرکز توزیع برای فروش آنلاین خدمت می کنند.

ایندیتکس ، یکی از بزرگترین فروشندگان پوشاک در جهان، در طول بیماری کووید – ۱۹ فروش آن در سه ماهه اول سال مالی، بین فوریه تا آوریل، ۴۴ درصد یا ۳.۳ میلیارد یورو (۱۵.۹ میلیاردرینگت) کاهش یافت. ضمناً در سه ماهه اول سال گذشته ۴۰۹ میلیون یورو ضرر خالص (۱.۹۷ میلیارد رینگت) را ثبت کرد در حالی که تقریباً یک چهارم مغازه های آن از ۸ ژوئن بسته بودند. با این حال، ایندیتکس دریافت که افزایش فروش آنلاین توانست میزان ضرر را متعادل کند.

تلاش برای تمرکز بر فروش آنلاین این بود که Inditex را در برابر سایر خرده فروشان مد مانند Uniqlo ، H&M و همچنین فروشندگان لباس آنلاین مستقر در بازار Asos و Boohoo قرار دهیم که طبق گفته های این شرکتها در حین مقررات قرنطینه، سودآور بوده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

3 × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!