۱۷۴ عبادتگاه از ۱۰ ژوئن در مناطق سبز بازگشایی می شوند

توریست مالزی – ۱۷۴ عبادتگاه که در مناطق سبز قرار دارند اجازه خواهند داشت از ۱۰ ژوئن با رعایت قوانین و فاصله اجتماعی بازکشایی شوند. به گزارش استار مالزی،...
توریست مالزی – ۱۷۴ عبادتگاه که در مناطق سبز قرار دارند اجازه خواهند داشت از ۱۰ ژوئن با رعایت قوانین و فاصله اجتماعی بازکشایی شوند.

به گزارش استار مالزی، مکان های تأیید شده فقط از مناطق سبز Covid-19 هستند – این بدان معنی است که کلیساها و معابد موجود در کوالالامپور و سلانگور هنوز مجاز به افتتاح نیستند.

بر اساس یک لیست ۱۳ صفحه ای که توسط وزارت وحدت ملی صادر شده است، به یک مکان عبادت بودایی (مرکز آیین بودایی)، سه کلیسای کاتولیک رومی، ۶۴ کلیسای انجیلی، ۸۴ معبد هندو، هشت سیک گوردورا و ۱۴ خانه تائوئیست اجازه بازگشایی داده شد.

این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد که براساس SOP، حداکثر تعداد افراد مجاز در طول یک بار بازدید ۳۰ نفر – بسته به مساحت مکان عبادی است. همچنین مراسم ازدواج در معابد، کلیساها یا انجمن های مذهبی به ۳۱ ژوئیه موکول شده است.

در مورد بازگشایی دیگر اماکن عبادی، این وزارتخانه برنامه های خود را پس از ۱۰ ژوئن از طریق هیئت های مذهبی مربوطه اعلام خواهد کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!