۲۰۰ نفر در سلانگور به دلیل سیل تخلیه شدند

توریست مالزی – حدود ۲۰۰ نفر از ساکنان Taman Semenyih Indah و Kampung Bangi Lama در سلانگور پس از آبگرفتگی خانه هایشان تخلیه شده اند. به گزارش استار، احمد...
توریست مالزی – حدود ۲۰۰ نفر از ساکنان Taman Semenyih Indah و Kampung Bangi Lama در سلانگور پس از آبگرفتگی خانه هایشان تخلیه شده اند.

به گزارش استار، احمد مخلیس مختار، دستیار مدیر عملیات اداره آتش نشانی و نجات سلانگور گفت: ۱۴ خانه در تامان سمنیه با آب گرفتگی تا ارتفاع ۱.۵ متری مواجه شدند که ۵۰ نفر را تحت تاثیر قرار داد. با این حال، سطح آب به تدریج در حال کاهش است.

احمد مخلیس گفت: در کامپونگ بانگی لاما، تیم به جابجایی حدود ۵۰ نفر پس از آبگرفتگی ۱۰ خانه کمک کرد. ۱۰۰ نفر در کامپونگ بانگی لاما در حال حاضر در سالن شورای مدیریت جامعه روستای کامپونگ بانگی نگهداری می شوند.

در IPOH، تعداد قربانیان سیل پراک تا بامداد دیروز به ۲۷۲ نفر رسید. دبیرخانه کمیته مدیریت بلایای طبیعی در بیانیه ای اعلام کرد، ۷۳ نفر از ۲۲ خانواده در سالن چند منظوره پادانگ تمبک اسکان داده شدند، و ۴۲ نفر از ۱۰ خانواده در سالن شورای شهرداری تلوک اینتان هستند. تعداد قربانیان سیل در کریان ۱۰۰ نفر از ۲۴ خانواده است که در جای امن پناه گرفته اند.

در همین حال، اداره آبیاری و زهکشی گزارش داد که آب در Sungai Bidor در Changkat Jong در سطح خطر ۳.۷۸ متر در مقایسه با سطح عادی دو متر قرار دارد، در حالی که Sungai Kinta در Weir Tanjung Tualang در سطح هشدار ۱۳.۱۶ متر قرار دارد.

اداره هواشناسی مالزی رگبار و رعد و برق و باران را در بعدازظهر و شب در تمامی مناطق پیش بینی کرده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

14 − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!