Apple Pay در مالزی فعال شد

توریست مالزی – Apple Pay به کاربران این امکان را می دهد که پرداخت بدون تماس را با آیفون خود انجام دهند. به گزارش استار، سرویس پرداخت موبایلی Apple...
توریست مالزی – Apple Pay به کاربران این امکان را می دهد که پرداخت بدون تماس را با آیفون خود انجام دهند.

به گزارش استار، سرویس پرداخت موبایلی Apple Pay در حال حاضر در مالزی با سه بانک پشتیبان یعنی Maybank، AmBank و Standard Chartered در دسترس است. این ویژگی که از (۹ اگوست) برای کاربران مالزی فعال شد، آنها را قادر می سازد تا پرداخت بدون تماس را با دستگاه های iOS مانند آیفون و اپل واچ انجام دهند.

برای انجام این کار، کاربران ابتدا باید جزئیات کارت بانکی خود را در برنامه کیف پول داخلی در دستگاه های iOS خود ذخیره کنند. پس از ذخیره، می‌توانند با استفاده از Face ID یا Touch ID پرداخت‌ها را احراز هویت کنند. برای خریدهای آفلاین، کاربران می‌توانند با NFC پرداخت کنند. Apple Pay همچنین می تواند به عنوان یک روش پرداخت آنلاین برای سیستم عامل هایی مانند Shopee استفاده شود. آنها همچنین می توانند در برنامه Wallet به تاریخچه خرید نگاه کنند.

مالزی پس از سنگاپور دومین کشور در آسیای جنوب شرقی است که Apple Pay را دریافت می کند. این شرکت که اولین بار در سال ۲۰۱۴ برای کاربران ایالات متحده راه اندازی شد، ادعا می کند که Apple Pay روش پرداخت امن تری نسبت به استفاده از کارت های فیزیکی است. این شرکت اعلام کرده است که شماره کارت و هویت کاربر با بازرگانان به اشتراک گذاشته نخواهد شد و شماره کارت‌های واقعی در دستگاه یا سرورهای اپل ذخیره نمی‌شود.

کاربران برای دسترسی به این ویژگی به دستگاه های سازگار با Face ID و Touch ID و همچنین آخرین به روز رسانی iOS نیاز دارند. آنها می توانند از طریق این صفحه پشتیبانی متوجه شوند که آیا دستگاه هایشان از Apple Pay پشتیبانی می کنند یا خیر.

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − هفت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!