Brickfields به شهر ارواح تبدیل شده است

توریست مالزی – صاحبان مشاغل که در برکفیلدز (هند کوچک) فعالیت می کنند می گویند که این منطقه به یک شهر ارواح تبدیل شده است و هیج مشتری حتی...
توریست مالزی – صاحبان مشاغل که در برکفیلدز (هند کوچک) فعالیت می کنند می گویند که این منطقه به یک شهر ارواح تبدیل شده است و هیج مشتری حتی آنلاین ندارتد.

به گزارش استار مالزی، بسیاری از معامله گران مجبور شدند مغازه های خود را در هند کوچک کوالالامپور تعطیل کنند و کارگران خود را به دلیل افت شدید تجارت، به خانه بفرستند. رستوران ها، مغازه های خرده فروشی، آرایشگاه ها و فروشگاه های مواد غذایی گزارش می دهند که از دوشنبه تاکنون مشتری نداشته اند.

صاحب یک سبزی فروشی می گوید: بخاطر فروش ضعیف مجبور شد ساعت ۱ عصر دوشنبه معازه را ببندد. ما با فروش ۱ رینگت در آن روز مجبور شدیم سبزیجات تازه را دور بیندازیم. فقط یک مشتری داشتیم که برای خرید اقلام دعا آمده بود. افت تجارت به اعلام وزیر بهداشت که از ظهور یک خوشه جدید کووید – ۱۹ در یک رستوران در برکفیلد در روز یکشنبه خبر داده بود برمی گردد.

فروشنده یک فروشگاه جواهرات گفت که فعالیت وی با افت ۷۰ درصدی روبرو شده است. از هنگامی که خوشه جدید اعلام شد، ما به سختی فعالیت می کنیم.

خرده فروشانی که در غرفه های مواد غذایی جالان تن سامبانتان کار می کردند گفتند که آنها نیز افت شدید داشته اند. یک رستوران در برکفلدز از دوشنبه هیچ مشتری نداشته است. صاحب رستوران گفت: کارمندان دفاتر که برای صرف ناهار به اینجا می آمدند، بزرگترین مشتریان ما هستند، اما این هفته خیلی ساکت بوده است. ما رنج می کشیم، اگر امور به این شکل ادامه یابد، من مجبور می شوم رستوران را ببندم. یک فروشگاه مواد غذایی نیز از صفر شدن مشتری خبر داد.

دبیر شورای بازرگانی گفت: گرچه تجارت به دلیل پاندمی کووید – ۱۹ کند بوده است، اما پس از اعلام خوشه جدید، اوضاع بدتر شده است. هنگامی که دولت برای اولین بار دستور کنترل حرکت (MCO) را در ۱۸ مارس اعلام کرد، اوضاع بد بود. تجارت آرام بود، اما روز دوشنبه به تدریج بدتر شد، ما دو ساعت اول پس از افتتاح یک مشتری داشتیم.

صاحب یک فروشگاه دیگر گفت: متوسط مشتری او روزانه ۲۰۰ نفر بود. مردم فکر می کنند که برکفیلدز یک کانون کووید – ۱۹ است که صحت ندارد، ولی اعلامیه دولت بر کل منطقه تأثیر گذاشته است. اکثر مشاغل کارکنان خود را آزمایش کرده اند و از روند عملیاتی استاندارد (SOP) برای بهبود MCO استفاده می کنند.

صاحب رستوران پاندی گفت: این خوشه جدید تنها یک رستوران در برکفیلدز را تحت تأثیر قرار داده که به منظور اهداف ضد عفونی بسته شده است. وی از مردم خواست که از دیگر رستوران های منطقه استفاده کنند. همه ما طبق معمول مشغول به کار هستیم و از فاصله اجتماعی پیروی می کنیم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!