IRB افراد و شرکت‌هایی را که در تجارت ارزهای دیجیتال دخیل هستند، را شناسایی می‌کند

توریست مالزی – شورای درآمد داخلی مالزی (IRB) در تلاش‌ برای جلوگیری از فرار مالیاتی و تقویت اداره مالیات ملی چندین فرد و شرکت فعال در تجارت ارزهای دیجیتال...
توریست مالزی – شورای درآمد داخلی مالزی (IRB) در تلاش‌ برای جلوگیری از فرار مالیاتی و تقویت اداره مالیات ملی چندین فرد و شرکت فعال در تجارت ارزهای دیجیتال را  شناسایی کرده است.

به گزارش نیواستریت تایمز، مدیر اجرایی دکتر ابوطارق جمال الدین گفت: فراوانی بالای تراکنش‌های معاملات ارزهای دیجیتال، IRB را بر آن داشته است تا داده‌ها را برای مالیات احتمالی بررسی کند. اگر تراکنش های زیادی وجود داشته باشد، سود حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال مشمول مالیات است. افرادی که در معاملات با حجم بالا فعالیت می کنند، این فعالیت ها را به ما گزارش نمی دهند.

اخیراً، IRB با همکاری پلیس و امنیت سایبری مالزی (CSM) Ops Token را برای مبارزه با نشت درآمد مالیاتی در معاملات ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کرد که ۱۰ مکان را در سراسر کلانگ ولی پوشش می‌دهد.

ابوطارق تاکید کرد: افرادی که در مالزی تجارت ارزهای رمزپایه دارند، مشمول مالیات بر درآمد هستند و افرادی که نیاز به توضیح در مورد مسائل مالیاتی دارند می توانند با IRB تماس بگیرند یا به دستورالعمل ها در اینجا دسترسی داشته باشند.

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 5 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!