MyKuali’s Penang White Curry رتبه اول را در بهترین نودل های فوری مجله NY کسب کرد

توریست مالزی – برآوردن سلیقه همه، قطعاً سخت است. اما بسیاری از مردم مارک های رشته فرنگی فوری MyKuali را دوست داشته اند. Penang White Curry اما توجه همه...
توریست مالزی – برآوردن سلیقه همه، قطعاً سخت است. اما بسیاری از مردم مارک های رشته فرنگی فوری MyKuali را دوست داشته اند. Penang White Curry اما توجه همه را به خود جلب کرده و در نهایت مقام اول را در رده بهترین غذاهای فوری سوپی در یک مجله نیویورک به دست آورد!

به گزارش کی ال فودی، مجله آنلاین NY نیویورک، تقریباً همه چیز مانند آشپزخانه و غذاخوری، فناوری و لوازم الکترونیکی، مسافرت و مهمتر از همه غذا را پوشش می دهد! کسب رتبه اول در این مجله بر اساس نظرات نویسندگان غذاهای آمریکایی، سرآشپزها و نویسندگان کتاب آشپزی گرفته شده است!

در حالی که تعداد زیادی رشته فرنگی خوشمزه در مالزی موجود است ، MyKuali قطعاً باید امتحان شود! اگر آن را امتحان نکرده اید، آن را در لیست خود قرار دهید یا آنها را در Shopee یا Lazada تهیه کنید! گذشته از پنانگ وایت کاری ،طعم های شگفت انگیز دیگری نیز موجود است Penang Red Tom Yum Goong, Penang Hokkien Prawn Noodle and Spicy Fried Noodles که باید آنها را امتحان کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!