Velvet جدیدترین بوتیک سینمای کوالالامپور

توریست مالزی – Velvet، جدیدترین KL’s Newest Boutique Cinema که توسط کمپانی Golden Screen Cinemas (‘GSC’) در قلب مونت کیارا در Retail Park 163 افتتاح شده است. به گزارش...
توریست مالزی – Velvet، جدیدترین KL’s Newest Boutique Cinema که توسط کمپانی Golden Screen Cinemas (‘GSC’) در قلب مونت کیارا در Retail Park 163 افتتاح شده است.

به گزارش کی ال فودی، Velvet با الهام از دهه ۶۰، با ترکیبی از طراحی های مدرن، فضایی صمیمی را برای تماشاگران فراهم می کند تا جادوی سینما را دوباره زنده کند. با مجموع ۱۶۳ صندلی در ۳ سالن. Velvet مجموعه ای اختصاصی از فیلم های هنری، کلاسیک، فیلم های خارجی و پرفروش هالیوود را به نمایش می گذارد که از ژانرهای چندگانه شامل ترسناک، هیجان انگیز، کمدی و … تشکیل شده است.


 

دارندگان کارت Alliance Bank می‌توانند از مزایای انحصاری* در Velvet برخوردار شوند، چه برای جلسات استراحت و چه برای قرار ملاقات با تماشای فیلم. فضای ناهار خوری و بار مفهومی Velvet با نوشیدنی‌ها و غذاهای الهام‌گرفته از فیلم غذایی لذیذ را ارائه می‌دهد.

پس از افتتاح، Velvet میزبان یک پروموشن افتتاحیه با قیمت بلیط هایی با قیمت ۱۴۰ رینگت برای هر جفت (۷۰ رینگت برای نفر) در روزهای هفته (دوشنبه تا پنجشنبه) و ۱۸۰ رینگت برای هر جفت (۹۰ رینگت) در آخر هفته ها (جمعه تا یکشنبه) خواهد بود. قیمت بلیط استاندارد ۲۰۰ رینگت برای هر جفت (۱۰۰ رینگت به ازای هر نفر) است. با صندلی‌های دوقلوی شیک و دنج، اکثر بلیط‌ها به صورت جفت فروخته می‌شوند و تعداد محدودی صندلی تکی در دسترس است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!