آمادگی بانک‌های اسلامی مالزی برای حمایت از شرکت‌ها

توریست مالزی – نظام بانکداری اسلامی در مالزی در تلاش است که به کسب و کارهای کوچک و متوسط این کشور خدمات مالی ارائه دهد. شرکت‌های کوچک و متوسط...
توریست مالزی – نظام بانکداری اسلامی در مالزی در تلاش است که به کسب و کارهای کوچک و متوسط این کشور خدمات مالی ارائه دهد.

شرکت‌های کوچک و متوسط (SME) به دلیل عدم آگاهی کامل از خدمات مختلف ارائه شده از سوی بانک‌های اسلامی،‌ از این خدمات به طور کامل استفاده نمی‌کنند.

راتنا شاعرا کمال الدین مدیر انجمن بانکداری و مؤسسات مالی مالزی در این‌باره گفت: شرکت‌های کوچک و متوسط داخلی با وجود در دسترس بودن اعتبار، از راه حل‌های مختلف ارائه شده از طرف بانک‌های اسلامی به طور کامل استفاده نمی‌کنند،‌ اما بانک‌های اسلامی آماده ایجاد بستر تأمین مالی برای این شرکت‌ها هستند.

وی افزود: در ماه سپتامبر و در هفته ملی کارآفرینی، بانک‌های اسلامی دسترسی به منابع مالی به ارزش ۲۰ میلیارد رینگیت مالزی را اجرایی کردند. ما از شرکت‌های کوچک و متوسط برای ورود به نظام بانکداری اسلامی استقبال و سعی می‌کنیم اعتبار آنها را تأمین کنیم.

آنها باید آنچه را که می‌خواهند به ما بگویند. اگر (SME) های بیشتری پیش بیایند و در مورد تجارت خود صحبت کنند، بانک‌های اسلامی می‌توانند راهکارهای خوبی برای رشد و توسعه تجارت آنها ارائه دهند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!